tv3.lv

FOTO: ļaujies dejām un uzlabo savu fizisko formu

Kas gan var būt patīkamāks par dejošanu?! Tā kā man pašai patīk izjust mūzikas ritmu, nolēmu pameklēt internetā deju skolas, kurās var apmeklēt dažādus dejošanas stilus! Un, atradu, ar’! Deju studija Padejosim? ir visiem tiem, kuri vēlas labi pavadīt savu brīvo laiku, iegūt jaunus draugus, apgūt dejotprasmi un uzturēt sevi labā fiziskā formā!

2016. gada 5. jūnijā 12:03

Deja atraisa, iedvesmo, aizrauj. Tā sniedz prieku un pilda ar enerģiju. Tā ļauj aizmirst ikdienas rūpes – jūs baudāt mūziku un jaunu soļu apguvi – stress un raizes paliek ārpus deju zāles sienām. Deja jums palīdz iepazīt sevi, savu ķermeni, paaugstināt lokanību, ķermeņa plastiskumu, līdzsvara izjūtu un uzlabo stāju. Regulāra fiziska slodze nāk par labu jūsu sirds un asinsvadu sistēmai, kā arī palīdz zaudēt lieko svaru.

Foto: nodarbības deju studijā Padejosim

Šajā deju studijā notiek nodarbības tādos deju žanros kā: dance delicious, džeza dejās, latino pe le donne, zumba (body workout), zumba bērniem, hip hop, balles dejas, madalu dejas, īru stepu dejas, kāzu dejas, sporta dejas, kungu dejas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm