tv3.lv

Eiropas Sporta nedēļā aicinās piedalīties nakts peldēšanas un orientēšanās pasākumos

Eiropas Sporta nedēļā iedzīvotājiem būs iespēja vērot īpaši spēcīgu ielu vingrotāju priekšnesumus pasaules čempionāta norises laikā, kā arī pašiem piedalīties nakts peldēšanas un orientēšanās pasākumos vairākās vietās Latvijā, šodien preses konferencē pastāstīja pasākuma organizatori.

2017. gada 22. septembrī 15:00

Eiropas Sporta nedēļa notiks no 23.septembra līdz 30.septembrim. Tās laikā 24.septembrī plkst.12 Rīgā notiks Pasaules ielu vingrošanas čempionāts spēka kategorijā. Tajā piedalīsies dalībnieki no 15 valstīm dalībnieki. Kā pauda viens no “#BeActive” vēstnešiem Raimonds Elbakjans, no Polijas un citām zemēm gaidāmie dalībnieki viņu spēju dēļ būtu dēvējami par “kiborgiem”. Lai šiem sportistiem “būtu interesanti sākt pievilkties”, viņiem nepieciešams ar palīglīdzekļiem nodrošināt vēl papildus 50 kilogramu svaru, sacīja Elbakjans.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Eiropas Sporta nedēļas laikā paralēli visā Latvijā paredzēti pasākumi vairākos simtos vietu. Sev tuvāko vai savai gaumei atbilstošāko pasākumu iespējams atrast mājaslapā “beactivelatvia.lv”.

Eiropas Sporta nedēļas organizatoru komanda arī informēja par 29.septembrī gaidāmo Vislatvijas orientēšanās nakti, kas notiks Rīgā, Jūrmalā, Limbažos, Talsos, Salaspilī un Vecumniekos. Savukārt 30.septembrī Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un Ventspilī notiks nakts peldējums. Pasākumi naktī tiek rīkoti, ņemot vērā, ka daļai iedzīvotāju pa dienu nav laika piedalīties sporta aktivitātēs, skaidroja organizatori.

Kā ziņots, ar Eiropas Komisijas atbalstu iedibinātā Eiropas Sporta nedēļa Latvijā tiek rīkota jau otro gadu, un tās mērķis ir mudināt cilvēkus pievērsties sportošanai un veselīgam dzīves veidam visa gada garumā. Paredzēts, ka Sporta nedēļas pasākumi visos Latvijas novados kopā pulcēs ap 301 712 iedzīvotāju.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm