Eidukai 35.vieta “Tour de Ski” trešajā posmā

Latvijas distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka piektdien Vācijā ieņēma 35.vietu “Tour de Ski” trešajā posmā, kurā sportistes sacentās desmit kilometru distancē brīvajā stilā ar kopēju startu.

2021. gada 31. decembrī 18:24

Eiduka finišēja 22 minūtēs un 29,8 sekundēs, no labākā rezultāta atpaliekot 59 sekundes.

Trešajā posmā uzvaru izcīnīja ASV slēpotāja Džesija Diginsa, kura distanci veica 21 minūtē un 30 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Zviedrijas sportiste Frīda Kārlsone, kura uzvarētājai piekāpās 0,5 sekundes. Labāko trijnieku noslēdza krieviete Tatjana Sorina, zaudējot amerikānietei 0,8 sekundes.

Savukārt vīriešu sacensībās 15 kilometrus distancē brīvajā stilā ar kopēju startu uzvaru izcīnīja norvēģis Juhanness Klēbo, kurš finišēja 32 minūtēs un 26,4 sekundēs.

Otrajā vietā ierindojās Krievijas sportists Aleksandrs Boļšunovs, kurš Klēbo piekāpās 3,4 sekundes, bet trešo vietu ieņēma Norvēģijas slēpotājs Sjurs Rēte, savam tautietim zaudējot četras sekundes.

Pirmajā posmā Eiduka izcīnīja 19.vietu, bet otrajā posmā ieņēma 63.vietu. Savukārt Raimo Vīgants, kurš piedalījās tikai pirmajos divos posmos, vispirms sprinta sacensībās kvalifikācijā ieņēma 47.vietu, bet 15 kilometru klasiskā stila sacensībās finišēja 82.vietā.