tv3.lv

Cīņa būs liela! Kurš kļūs par Latvijas spēcīgāko vīru?

Sestdien, 17.septembrī, Rīgā pie Brīvības pieminekļa norisināsies Triobet Latvijas Spēkavīru čempionāta superfināls, kas būs šīs sezonas noslēdzošais posms.

2016. gada 14. septembrī 16:14

Kopš maija pašmāju spēcīgākie vīri apceļojusi daudzas vietas Latvijā. Aizvadījuši piecus regulārā čempionāta posmus, divus tandēmu turnīrus un tikpat rekordu dienas pasākumus. Šīs nedēļas nogalē visi labākie atlēti tiksies galvaspilsētā, lai startētu superfinālā, pēc kura arī taps zināms šīs sezonas čempions.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cīņa solās būt ļoti sīva, laukumā valdīs vēl neredzēta spriedze un nokaitētas emocijas, jo šogad uz uzvarētāja kausu pretendēs vairāki ļoti spēcīgi atlēti. Savu labāko sniegumu noteikti demonstrēs abi līderis Artis Plivda un viņa tuvākais sekotājs Aivars Šmaukstelis. Kuldīdznieki Jānis Šleckus un Edgars Andersons pēdējā laikā arī parādījuši, ka cīnīsies līdz galam. Oskars Martužans šosezon aizvadījis vien pāris nopietnas sacensības, tomēr sportiskā forma ir izcila vēljoprojām. Nopietnu konkurenci iepriekšminētajiem vīriem sastādīs arī Didzis Zariņš, kurš triumfēja pērnā gada čempionāta sezonas kopvērtējumā, un sacensību gaisotni saspringtāku noteikti padarīs arī Daiņa Zāģera piedalīšanās.

12.30 sāksies priekšsacīkstes, kurās spēkavīri izpildīs piecus vingrinājumus – 16 tonnas smagas degvielas cisternas vilkšana, krucifikss, kurā izstieptās rokās vīri turēs 30 kg, spēka trepē nesīs 200, 225 un 250 kg smagus klučus, kā arī stāsies pretī Triobet pulkstenim, kur uz rokām būs 390 kg un turēs Škoda vieglo automašīnu herkulesa tvērienā.
Savukārt no 17.00 līdz 20.00 laukumā ies viskarstāk, jo astoņi labākie atlēti turpinās sacīkstes un veiks vēl piecas disciplīnas, kā kopsummā noteiks pašu spēcīgāko šī gada spēkavīru. Iespējams, kritīs kāds rekords, jo uzdevumi būs īpaši smagi un svari tajos lielāki nekā ierasts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm