Brāļi Šici sezonas pēdējā PK posmā parāda saturīgu sniegumu

Latvijas kamaniņu sporta divnieks Andris un Juris Šici sestdien Vācijas trasē Altenbergā Pasaules kausa sezonas pēdējā, devītajā, posmā izcīnīja ceturto vietu.

2017. gada 25. februārī 13:38

Šici divu braucienu summā finišēja pēc minūtes un 24,333 sekundēm, uzvaru guvušajiem vāciešiem Toni Egertam un Sašam Benekenam, kuri jau pirms šī posma bija nodrošinājuši sev triumfu Pasaules kausa kopvērtējumā, zaudējot 0,565 sekundes. Savukārt no goda pjedestāla Latvijas duets, kuri sasniedza šosezon atkārtoti otro labāko rezultātu, atpalika 0,166 sekundes, taču ceturtā vieta ļāva pakāpties vienu vietu augstāk Pasaules kausa kopvērtējumā, kur Šici sezonu noslēdza piektajā vietā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šici šosezon vienā no posmiem bija otrie, bet sezonas pirmajā etapā arī ieņēma ceturto vietu. Pēc pirmā brauciena Šici no trešās vietas atpalika tikai četras sekundes tūkstošdaļas, taču otro braucienu veica sliktāk, jo pieļāva kļūdas trases beigu daļā, tāpēc šoreiz par trešo vietu pacīnīties īsti neizdevās, braucienā ieņemot septīto vietu. Savukārt pirmajā braucienā brāļi nedaudz kļūdījās trases augšējā daļā, taču pēc tam brauca nevainojami un ilgu laiku bija līderi.

Egerts un Benekens divu braucienu summā par 0,358 sekundēm pārspēja amerikāņus Metu Mortensenu un Džeisonu Terdimanu, bet trešais palika Vācijas duets Robins Johaness Gīke un Dāvids Gamms, kuri līderiem zaudēja 0,399 sekundes. Tikmēr Kristens Putins un Imants Marcinkēvičs ieņēma 16.vietu, no uzvaru guvušajiem vāciešiem atpaliekot 1,332 sekundes. Pēc pirmā brauciena viņi bija 15.pozīcijā, bet otrajā uzrādīja 18.labāko laiku, summā noslīdot pozīciju zemāk.

Savukārt Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš pirmajā braucienā rupji kļūdījās un bija pēdējā vietā 24 ekipāžu konkurencē, taču otrajā startā viņi spēja apsteigt divas ekipāžas un sacensības noslēdza 22.vietā, no uzvarētājiem atpaliekot 2,482 sekundes.

Gudramovičs un Kalniņš pirmajā braucienā pieļāva kļūdu trases vidū, esot tuvu savam kārtējam kritienam šosezon, tomēr vīri palika kamanās, taču finišā bija pārliecinoši pēdējie, zaudējot izredzes pacīnīties par augstāku vietu Pasaules kausa kopvērtējumā. Otrajā braucienā viņi uzrādīja 21.rezultātu.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm