tv3.lv

Brāļi Šici Pasaules kausa piektajā posmā ierindojas piektajā vietā

Kamaniņu braucēji brāļi Juris un Andris Šici sestdien Vācijā Pasaules kausa piektajā posmā divnieku sacensībās ierindojās piektajā vietā, kamēr par uzvarētājiem kronēja vāciešus Toni Egertu/Sašu Benekenu.

2021. gada 2. janvārī 18:04

Divu braucienu summā ātrākie bija vācieši Egerts/Benekens, kuri tuvākos sekotājus savus tautiešus Tobiasu Vendlu/Tobiasu Arltu apsteidza par 0,141 sekundi. Trešo vietu ar 0,470 sekunžu deficītu izcīnīja austrieši un kopvērtējuma līderi Tomass Štoijs/Lorencs Kollers.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ceturtajā vietā ierindojās vēl viens Austrijas divnieks Janniks Millers/Armīns Fraušers, bet brāļi Šici līderiem zaudēja 0,743 sekundes, aizņemot piekto pozīciju. Otrajā braucienā Šici uzrādīja piekto ātrāko laiku.

Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš otrajā braucienā finišēja 11.vietā, bet līderiem zaudētas 1,342 sekundes, kas ļāva ieņemt 12.pozīciju divu braucienu summā.

Pirmajā braucienā Gudramovičs/Kalniņš pieļāva nelielu kļūdu startā un arī trases vidusdaļā, finišējot 0,789 sekundes aiz uzvarētājiem, kas bija 13.ātrākais rezultāts.

Brāļi Šici iestūma lēnu startu un nedaudz kļūdījās trases vidusdaļā, sasniedzot sesto vietu ar 0,415 sekunžu atpalicību. Ātrākie pirmajā braucienā bija vācieši Vendls/Arlts.

Paralēli Siguldā pārējie Latvijas sportisti cīnījās par iespējām startēt Eiropas čempionātā un turpmākajā Pasaules kausa sezonā. Divnieku konkurencē šo iespēju nopelnīja Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, bet starp dāmām labāko rezultātu uzrādīja Elīna Vītola un Ulla Zirne.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Latvijas izlases treneri vērā ņēma trīs labākos rezultātus no četriem braucieniem.

Abas Latvijas ekipāžas savu sezonas labāko rezultātu sasniedza iepriekšējā posmā Vinterbergā, kur Šici izcīnīja trešo vietu, uzreiz atstādami aiz sevis Gudramoviču/Kalniņu. Iepriekšējā sezonā Kēnigszē Šici bija trešie, bet Gudramovičs/Kalniņš bija desmitajā pozīcijā.

Vieniniekiem pirmais brauciens būs plkst.14.40, bet otrajam sākums būs plkst.16.15.

Artūram Dārzniekam sacensībās būs septītais numurs, bet Rikam Kristenam Rozītim – 19.numurs. Mačiem pieteikušies 32 sportisti.

Rozītim jau bija garantēta vieta pamatsacensībās, bet Dārznieks piektdien ieņēma 11.vietu Nāciju kausā, ar ko pietika, lai kvalificētos posmam.

Svētdien uz starta dosies sievietes – Elīza Tīruma un Kendija Aparjode, kā arī norisināsies komandu stafete.

Savainojuma dēļ šobrīd nestartē Latvijas vadošais kamaniņu braucējs Kristers Aparjods, kura atgriešanās trasē šajā sezonā ir zem jautājuma zīmes.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm