tv3.lv

Bendika pasaules čempionātā iedzīšanas disciplīna ierindojas 18.vietā

biatloniste Baiba Bendika svētdien Slovēnijā pasaules čempionātā desmit kilometru iedzīšanas sacensībās ierindojās 18.vietā, bet zelta medaļu izcīnīja norvēģiete Tirila Ekhofa.

2021. gada 14. februārī 18:38

Par pasaules čempioni tika kronēta sestdien sprintā uzvaru guvusī norvēģiete Tirila Ekhofa, kura par 17,3 sekundēm apsteidza austrieti Līzu Terēzu Hauzeri. Bronzu ar 33 sekunžu atpalicību izcīnīja francūziete Anaisa Ševaljē-Bušē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aiz vadošā trijnieka ierindojās itāliete Doroteja Vīrere, viņai sekoja vāciete Frančiska Proisa un tautiete Vanesa Hinca.

Bendika uzvarētājai zaudēja divas minūtes un 34 sekundes un ierindojās 18.vietā.

Latvijas biatloniste pirmajā šautuvē neaizvēra vienu mērķi un ierindojās 33.vietā, tā brīža līderei Ševaljē-Bušē no Francijas zaudējot divas minūtes un 2,04 sekundes. Otrajā ugunslīnijā Bendika kļūdas nepieļāva un pakāpās uz 25.pozīciju, ko izdevās saglabāt arī pirms trešās šaušanas.

Trešajā šautuvē Bendika kļūdas nepieļāva un pakāpās uz 21.vietu, tā brīža līderei Ševaljē-Bušē zaudējot divas minūtes. Pirms ceturtās ugunslīnijas Bendika aizvien atradās 21.vietā, šautuvē neaizvēra vienu mērķi, taču tas neliedza trasē atgriezties jau 18.pozīcijā. Viņa tobrīd Ekhofai zaudēja divas minūtes un 37,5 sekundes. Līdz finišam Bendika savu pozīciju nezaudēja un ierindojās 18.vietā.

Distancē Bendikai bija 36.ātrākais solis.

Bendika sestdien 7,5 kilometru sprintā ieņēma 26.vietu un svētdien iedzīšanu uzsāka vienu minūti un 38,3 sekundes aiz sestdien uzvarējušās norvēģietes Tirilas Ekhofas.

Ekhofa bija viena no tikai septiņām biatlonistēm, kuras ne reizi nekļūdījās šautuvē, un par 12 sekundēm apsteidza francūzieti Anaisu Ševaljē-Bušē, kura bija spiesta mērot vienu soda apli, un par 14,4 sekundēm Baltkrievijas biatlonisti Hannu Solu, kura bija septiņu precīzo šāvēju vidū.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pagājušajā sezonā par pasaules čempioni iedzīšanā kļuva itāliete Doroteja Vīrere, aiz kuras ierindojās vāciete Denīze Hermane un norvēģiete Marte Ulsbū-Reiselan

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm