tv3.lv

UFC vakara galvenajā duelī Ankalajevs kontrolē cīņas gaitu un pieveic Santušu

Cīņu abi cīkstoņi sāka piesardzīgi un praktiski tā arī aizvadīja visu pirmo raundu, neielaižoties sitienu apmaiņās. Ik pa brīdim abi izpildīja “low kickus” no distances.

Arī otrais raunds aizritēja tādā pašā garā, cīkstoņiem reti izpildot sitienus. Vienu kļūdu gan sagaidīja Santušs, kura sitiens nosūtīja Ankalajevu nokdaunā. Brazīlietim gan neizdevās no šīs epizodes izspiest maksimumu, jo dagestāni izglāba raunda beigu gongs.

Turpinājumā cīņa kļuva vēl uzmanīgāka. Ceturto raundu agresīvāk sāka Santušs, jau no pirmajām sekundēm strauji metoties virsū Ankalajevam. Pēc tam gan viņš nomierinājās un abi atgriezās ierastajā cīņas tempā.

Kopumā gan cīņas gaitu kontrolēja Ankalajevs, pacietīgi vācot punktus un vairs neļaujot Santušam likt lietā savu sitiena spēku. Laikam ritot uz beigām, dagestānim izdevās arī pārvest cīņu parterā, nokontrolējot pretinieku.

Ankalajevam šī bija pirmā piecu raundu cīņa karjerā. Šobrīd dagestānis uzkrājis jau astoņu uzvaru sēriju, un izteica savu gatavību cīnīties par UFC titulu.

Tikmēr bijušajam titula pretendentam Santušam, kurš pirms trim gadiem sagādāja ļoti grūtu pārbaudījumu visu laiku labākajam pussmagā svara čempionam Džonam Džounsam, līdz tādam līmenim vairs nav izdevies aizsniegties – kopš toreiz piedzīvotā zaudējuma gūta viena uzvara četrās cīņās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm