tv3.lv

UFC vakara galvenajā cīņā Adesanja piecos raundos pārspēj Džaredu Kanonīru

32 gadus vecais Adesanja izmantoja savu lielisko kustību astoņstūrī un lielisku aizsardzību, kas ļāva pārspēt Kanonīru un uzvarēt piecos raundos ar pārliecinošu vienbalsīgu tiesnešu lēmumu.

Pēc uzvaras Izraels Adesanja izsauca jau savu iespējamo pretinieku Aleksu Pereiru, kurš pārspēja Šonu Striklendu.

“Mēs zinām, kurš būs nākamais. Es viņu apsēdināšu uz slidām,” sacīja Adesanja.

Adesanja izcīnīja savu 23. uzvaru karjerā un ir piedzīvojis tikai vienu zaudējumu, bet Kanonīrī izcīnījis ir 15 uzvaras un piedzīvojis sešus zaudējumus.

Vakara otrajā galvenajā cīņa bija netradicionāla triloģija, kur trešo reizi Aleksandrs Volkanovskis tikās ar Maksu Holoveju.

Valkanovskis visas cīņas garumā dominēja sākot no pirmā raunda un beidzot līdz pēdējam. 33 gadus vecais Volkanovskis spēja izvairīties no Holoveja sitieniem un vienlaikus spēja izdarīt vairākas pretsitiena kombinācijas. Otrajā raundā Volkanovskis veica spēcīgus sitienus, kur Holovejam pēc sitieniem parādījās dziļa brūce uz kreisās acs un cīņai ejot uz beigām seja bija pilnīgi noklāta ar asinīm.

Austrāliešu cīkstonis Volkanovskis izcīnija uzvaru piecos raundos pēc punktiem ar vienbalsīgu tiesneša lēmumu un aizstāvēja savu piederošo čempionu jostu pusvieglajā svarā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc cīņas intervijā Volkanovskis norādīja, ka vēlas pāriet uz vieglo svaru.

Tāpat UFC 276 vakara ietvaros labi pazīstamais “Kovbojs” jeb Serons apstiprināja par savu karjeras noslēgšanu un aiziešanu no UFC astoņstūra. Savā pēdējā cīņā piedzīvoja zaudējumu pret Mileru.

39 gadus vecais Serone bija UFC fanu favorīts, kopš debijas 2011. gadā un kopā aizvaidīja 38 cīņas, izcīnot 23 uzvaras.

Citā vakara cīņā nepārspēts palika īrs Ians Gerijs, kurš ar vienbalsīgu lēmumu uzvarēja Geibu Grīnu, izcīnot trešo uzvaru karjerā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm