UFC cīkstonis duš Anžuss ar žņaugšanas paņēmienu “iznīcina” Barberenu

2022. gada 4. decembrī 11:39

“UFC Fight Night: Thompson vs. Holland” vakara otrajā galvenajā cīņā Rafaels duš Anžuss kļuva par cīnītāju, kurš jebkad ir pavadījis visvairāk laika astoņstūrī, taču, kas ir vēl svarīgāk, viņš UFC Orlando cīņu šovā izcīnīja iespaidīgu uzvaru pār Braienu Barberenu.

Jau no cīņas sākuma duš Anžuss izmantoja savu ātrumu un tehniku, kas neļāva Barberenai atbildēt ar jebkādiem pret uzbrukumiem. Visu pirmo raundu dominēja pārliecinoši UFC cīkstonis duš Anžuss.

Otrajā raundā duš Anžuss nesamazināja tempu un Barberenai neradās nekādas iespējas pārvest cīņu savādāk. Barberena darīja visu iespējamo, lai noturētos cīņā, taču šoreiz neizdevās izvairīties no duš Anžusa lieliskā “giljotīna”, kas burtiski “nožņaudza” Barberenu.

Jāmin, ka duš Anžuss cīņu noslēdza otrā raunda trešajā minūtē un divdesmitajā sekundē, kas viņām ļāva pārspēt cīkstoņa Frenkija Edgara par lielāko daļu laika, ko UFC vēsturē pavadījis astoņstūrī.

“Viņš ir velnišķīgs,” duš Anžuss teica par Barberenu. “Tas puisis ir liels, tā ir mana atgriešanās pusvidējā svarā, esmu tik laimīgs, ka ieguvu uzvaru”.

Līdz ar uzvaru duš Anžuss tagad vēlas nokārtot kādu nepabeigtu lietu ar kādu pretinieku, ar kuru viņam bija jāsastopas 2016. gadā.

“Konor Makgregor , pirms septiņiem gadiem es nopelnīju šo cīņu,” sacīja duš Anžuss. “Mums vajadzēja cīnīties, es salauzu kāju. Tev ir pāris mēneši, lai attīrītu savu ķermeni no visām lietām, ko tu lieto. Te nu es esmu. Tiksimies jūlijā.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat “UFC Fight Night: Thompson vs. Holland” cīņu šovā bija vērojami citi interesantas dueļi, kurā cīkstonis Nikolau izcīnīja sesto uzvaru pēc kārtas UFC oktagonā. 

Cīkstonis Dolidze ar savu “zelta paņēmienu” uzveica Hermansonu. 

Krievu cīkstonis Pavlovičs trīsdesmit sekundēs iznīcināja UFC fanu mīluli Tuivasu. 

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tikmēr Rovs fantastiski atguvās un trešajā raundā priekšlaicīgi pieveica Praisu. 

Anderss ar tehnisko nokautu izcīnīja uzvaru pār Daukasu. 

Skaties UFC cīņas TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm