tv3.lv

Šaušalīga brūce virs uzacs liek apturēt Sandhāgena un Jadonga cīņu UFC būrī

Brūci izraisīja Sandhāgena elkonis, kas pārsita Jadonga uzaci. Diemžēl pēc ceturtā raunda beigām Jadongs ne tikai cīnījās ar šausminošo brūci, bet arī ap viņa pieri un pie acs bija ievērojams pietūkums, kas bija iemesls, lai ārsts cīņu apturētu.

Sandhāgens pirmajā raundā bija nedaudz aktīvāks uz kājām, bet Jadongs lieliski aizsargājās un izpildīja labus sitienus atpakaļ.

Taču Jadongs otrā raunda sākumā aktivizējās un pēc mirkļa Sandhāgena elkonis pārsita Jadonga uzaci, kas izskatījās pietiekami slikti, lai cīņu apturētu uzreiz, bet oktagona ārsts cīņu lāva turpināt.

Cīņa turpinājās trešajā raundā, kad  Sandhāgens veica spēcīgus sitienus Jadongam un brūce pie uzacs atkal kļuva arvien sliktāka.

Trešā raunda beigās cīņā bija daudz asiņu, un ārsts vēlreiz apskatīja Jadongu. Cīkstonis Jadongs vienojās ar cīņas tiesnesi turpināt cīņu tik ilgi, kamēr brūce nepasliktinās un ārsts deva tam atļauju.

Jadongs ceturto raundu iesāka aktīvi un pat uz mirkli pārņēma cīņas gaitu. Sandhāgens spēja atbildēt pretī ar spēcīgiem sitieniem un ceturtā raunda pēdējo minūti Sandhāgens darīju visu, lai cīņa beigtos priekšlaicīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc ceturtā raunda ārsts vēlreiz apskatīja Jadongu un nolēma pārtraukt cīņu, uzvaru svinot Sandhāgenam.

“Es ienīstu, ka tā beidzās cīņas. Es domāju, ka viņš bija pelnījis piekto raundu,” sacīja Sendhāgens

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu