tv3.lv

Nganu un Moreno aizstāvēs savus UFC smagā un vieglākā svara čempionu titulus

Svētdiena rītā pēc Latvijas laika UFC smagā svara čempions Fransiss Nganu cīnīsies ar Sirilu Gaņu un vieglākā svara titula īpašnieks Brendons Moreno trešo reizi tiksies ar Deivesonu Figuredo. Nepalaid garām aizraujošās UFC cīņas kanālā TV3 Sport, kas pieejamas arī nākotnes televīzijā Go3!

22. janvārī 15:13

Anaheimas Honda Center arēnā MMA fanus gaida aizraujošs vakars, kurā notiks cīņas par diviem UFC čempiona tituliem. Vispirms Brendons Moreno trešo reizi tiksies ar Deivesonu Figuredo, aizstāvot savu vieglākā svara čempiona jostu. Un vakara galvenajā duelī smagā svara titula īpašnieks Fransiss Nganu cīnīsies ar vēl ne reizi nezaudējušo Sirilu Gaņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

35 gadus vecais, 193 cm garais un 119 kg smagais kamerūnietis Fransiss Nganu tiek uzskatīts par UFC spēcīgākā sitiena īpašnieku. Viņš čempiona titulu ieguva 2021. gada martā, pieveicot horvātu izcelsmes amerikāni Stipi Miočiču. Kamerūnietim tā bija piektā uzvara pēc kārtas. Visās šajās cīņās viņš triumfēja ar nokautu. Pēdējais Fransisa zaudējums bija 2018. gada jūlijā, kad Nganu ar vienprātīgu tiesnešu lēmumu piekāpās amrikānim Derikam Luisam. Kamerūnas cīnītājam MMA oktagonā ir 16 uzvaras (12 ar nokautu) un 3 zaudējumi.

31 gadu vecais, 193 cm garais un 112 kg smagais Francijas cīkstonis Sirils Gaņs MMA būrī vēl nav zaudējis nevienā cīņā. No savām 10 uzvarām septiņas Sirils pabeidzis priekšlaicīgi. Savu pirmo cīņu UFC oktagonā Gaņs aizvadīja tikai 2019. gada augustā, kad uzvarēja brazīlieti Rafaelu Pesoa. Iepriekš viņš bija kikbokseris, uzvarot visās 13 cīņās. Savā pēdējā UFC duelī Gaņs nokautēja Deriku Luisu.

Nganu cīņa ar Gaņu varētu būt pēdējā UFC, īpaši, ja kamerūnietis piedzīvos zaudējumu. Fransiss vairākkārt ir teicis, ka vēlētos izmēģināt sevi boksā un cīnīties ar pasaules elites smagsvariem, piemēram, Taisonu Fjūriju vai Deonteju Vailderu. Ja Nganu šonedēļ izcīnīs uzvaru, viņa līgumā ar UFC paredzēta vēl viena cīņa.

Kamerūniešu cīnītājs ne pašā draudzīgākajā veidā šķīrās no savu iepriekšējā trenera Fernando Lopesa, kurš pašlaik strādā ar Gaņu. Lopess pirmo reizi uzaicināja Nganu uz sporta zāli, lai trenētos bez maksas, kad Fransiss Parīzē bija bez pajumtes. Lopess ļāva viņam gulēt sporta zālē un nodrošināja ar nepieciešamo aprīkojumu. Kad Nganu nokļuva UFC un sāka pelnīt naudu, treneris lūdza viņam maksāt tāpat kā citiem cīnītājiem – ikgadējos dalības maksājumus veic visi, kas izmanto sporta zāli. Taču kamerūnietis atteicās, un tagad pat izvairās sasveicināties ar bijušo treneri. Agrāk Sirils bija kamerūnieša treniņu partneris. Nganu ir pārliecināts, ka pārtrauks Gaņa uzvaru sēriju. “Viņš ir talantīgs cīnītājs, bet es esmu labāks,” vairākās intervijās teicis Nganu.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 23.janvārī, 05:00 UFC. Fransiss Nganu pret Sirilu Gaņu

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm