tv3.lv

Labāk sameklē modinātāju – UFC būrī būs monstruāls turnīrs ar divām titula cīņām un neuzveicamu kandidātu

UFC atgriežas ar vienu no gada lielākajiem un monstruālākajiem turnīriem. Naktī uz svētdienu mums būs divas titula cīņas, kā arī, šķietami neuzveicams titula kandidāts tiksies ar grūtāko pārbaudījumu savā karjerā. Teikšu tā, ja gribat kādu draugu iepazīstināt ar MMA, šis varētu būt īstais turnīrs.

8. aprīlī 14:08

Vakara galvenajā cīņā tiksies šī brīža valdošais pusvieglā svara čempions Aleksandrs Volkanovskis un Korejiešu zombijs Čans Suns Juns. Sākotnēji Volkanovskim bija paredzēta triloģija pret Maksu Holoveju, kuru viņš jau divas reizes ir uzvarējis, taču havajietis traumas dēļ izstājās no cīņas. Manuprāt, fani būs tikai ieguvēji, jo beidzot redzam jaunas asinis titula bildē. Korejiešu zombijs ir ļoti interesants deju partneris Volkanovskim, jo viņš nemēdz būt garlaicīgs savās cīņās, par ko liecina arī viņa iesauka. Cilvēki ir piemirsuši, cik labs patiesībā ir Juns, jo militārā dienesta dēļ uz laiku nācās pamest UFC.  Zombijs ir viens no maniem favorītiem, tādēļ šis cīņu pāris man patīk daudz vairāk kā sākotnējais. Domāju, ka fani par šo cīņu nebūs vīlušies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakara otrajā galvenajā cīņā beidzot esam sagaidījuši Pjotra Jana un Aldžemeina Sterlinga atkalredzēšanos. Pirmajā tikšanās reizē Jans pilnībā kontrolēja cīņu un šķita, ka nekas viņu vairs nevar apturēt. Izrādījās, ka Pjotru var apturēt viņš pats, jo pēc neatļauta sitiena ar celi Jans tika diskvalificēts. Lielākā daļa cilvēku, mani ieskaitot, uzskata, ka Sterlings bija pelnījis Oskara balvu par savu performanci. Ar tās palīdzību Aldžemeins saglāba no pirkstiem jau izslīdējušo titulu. Protams, Jans pats pie tā ir vainīgs, jo pieļāva muļķīgu kļūdu. Abi vīri nav viens otru saudzējuši nedz sociālajos tīklos, nedz intervijās, tādēļ šī ir viena no pēdējā laika gaidītākajām cīņām. Ne reizi vien esmu apgalvojis, ka Pjotrs Jans, manuprāt, ir TOP 3 visu savara kategoriju (pound for pound) cīkstonis pasaulē, tādēļ tieši tādu performanci sagaidu no viņa svētdienas agrajā rītā.

Tomēr, lai arī vakara divas galvenās cīņas ir titula cīņas, šķiet, ka fanu gaidītākais duelis ir starp Hamzatu Čimajevu un Gilbertu Bērnsu. Pēc neveiksmīgās titula cīņas ar Kamaru Usmanu, Bērnss atgriezās uz uzvaras takas, uzvarot Stīvenu Tomsonu, kurš, atļaušos teikt, ir savā karjeras norietā. Čimajevam ir perfekts 10-0 rekords un otro raundu UFC viņš ir redzējis tikai vienu reizi.

Baumo, ka Kamaru Usmans varētu būt viens no Bērnsa sekundantiem, tādēļ Hamzata uzvaras gadījumā, viņa titula cīņas promo sāksies tieši tajā brīdī, lieki laiku netērējot. Atļaušos teikt, ka redzu Hamzatu iznīcinām Gilbertu un turpinām savu ideālo uzvaru sēriju. Tomēr šis ir cīņas sports un viens sitiens var izmainīt visu, tieši tādēļ šis ir lieliskākais sports pasaulē.

Iesaku uzlikt modinātāju un nekavēt nevienu no cīņām, jo šis būs viens no iespaidīgākajiem turnīriem, kāds pēdējā laikā redzēts.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm