Ironiski, ka atkal tas bija Pereiras kreisais āķis, kas piebeidza Adesanju

UFC 281 atzīmējās kā sestais turnīrs Ņujorkas leģendārajā “Madison Square Garden”. Kopā šajos turnīros ir aizvadītas 11 titula cīņas.

Par garlaicību UFC 281 neviens sūdzēties nevarēja, jo neskaitot daudzos finišus, septiņas cīņas beidzās jau pirmajā raundā, kas ir atkārtots UFC rekords.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pats lielākais notikums bija vakara galvenajā cīņā, kad Alekss Pereira jau trešo reizi uzvarēja Izraelu Adesanju, nokautējot viņu piektajā raundā.

Noteikti ir jāizceļ Pereiras spēja samazināt distanci un dabūt Adesanju pie būra malas, tomēr šīs iespējas netika tik daudz izmantotas. Šķita, ka Pereira nedaudz taupa spēkus, jo pirmo reizi bija piecu raundu MMA cīņā un bija jāpārbauda ūdens.

Tomēr, kad cīņa tuvojās beigām, savu treneru motivēts, Pereira uz piekto raundu iznāca ar skaidru uzdevumu – jānokautē pretinieks. Viņam bija pietiekami daudz degviela bākā, lai šoreiz samazinot distanci, sāktu apšaudīt Adesanju ar spēku un agresiju. Ironiski, ka atkal tas bija kreisais āķis, kas piebeidza Adesanju un šo cīņu.

Līdzīgi kā iepriekšējā tikšanās reizē, Adesanja bija tas, kurš savainoja brazīlieti pirmā raunda izskaņā un tikai beigu signāls viņu paglāba no potenciāla zaudējuma. Kā man patīk teikt, nav svarīgi kā tu sāc, svarīgi ir kā tu beidz. Un Pereira, kā jau ierasts, to izdarīja ar blīkšķi.

Tagad, kad Pereira beidzot ir aizvadījis savas piecu raundu ugunskristības, viņš būs bīstams čempions, ja spēs noturēt cīņu stājā. Domāju, ka visi šobrīd siekalojas un vēlas šo cīņu, jo tagad durvis paveras ļoti daudziem pretendentiem, protams, ja UFC nerīkos tūlītēju remača cīņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Žanga Veili atguva savu divīzijas karalienes titulu, uzvarot Karlu Esparzu ar žņaugšanas paņēmienu. Cīņas iznākums nebija pārsteigums, Žanga lika Esparzai izskatīties kā iesācējai. Tomēr pārsteidza, ka tieši šādā veidā ķīnas sportise guva uzvaru, jo viņa ir vairāk pazīstama ar savu cīņu stājā. Šī viņai bija otrā uzvara UFC ar sāpju/žņaugšanas paņēmienu.

Dastins Porjē guva ļoti svarīgu skalpu savā karjerā, uzvarot Maiklu Čandleru trešajā raundā ar žņaugšanas paņēmienu. Cīņas sākums Porjē nebija tik gluds, jo uzņēma daudz sitienus, tomēr raunda izskaņā jau bija tuvu, lai pats piebeigtu Čandleru.

Pēc otrā raunda, kur Porjē vairāk kā 4 minūtes pavadīja apakšas pozīcijā, atgriezās trešajā, lai piebeigtu Čandleru priekšlaicīgi.

Pēc zaudējuma Čārlzam Oliveiram, Porjē atgriezās ar uzvaru un notur savu vārdu divīzijas sarunās par titula cīņu, it īpaši, kad mums ir jauns čempions.

Šī cīņa bija viss, ko no tās gaidījām, “Fight of the Night”.

Skaties UFC cīņas TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm