tv3.lv

Divi pirmā raunda nokauti tika piedzīvoti ”UFC Vegas 28” cīņu šovā, uzvaras izcīnot Rozenstreikam un Tiburam

Šonakt Lasvegasā aizvadīts kārtējais UFC cīņu šovs. Tā galvenajā duelī tikās divi smagsvari, uzvaru izcīnot Žairzinju Rozenstreikam (12-2), kurš vienu sekundi līdz pirmā raunda beigām nokautēja Augustu Sakai (15-3-1).

2021. gada 6. jūnijā 11:08

Dominējošu statistiku iekrājušajam Surinamas smagā svara cīkstonim Žairzinju Rozenstreikam no visām 12 karjerā gūtajām uzvarām šī bija vienpadsmitā, kas izcīnīta ar nokautu vai tehnisko nokautu. Šajā cīņā Rozenstreiks noguldīja brazīlieti Augustu Sakai, kuram šis bija otrais zaudējums pēc kārtas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Cīņas pirmās trīs minūtes aizritēja abiem sportistiem apostot gaisu un neizdarot nevienu bīstamu sitienu. Rozenstreiks gan uzreiz ieņēma oktagona centru un centās ievilināt pretinieku slazdā uz tīru trāpījumu, kas viņam arī izdevās pašā pirmā raunda izskaņā. Noskanot raunda pēdējo 10 sekunžu zvanam, tuvcīņā Sakai izlaida pretinieka sitienu ar kreiso roku pa žokli, pēc tam ar labo aiz auss, un attapās uz lāpstiņām. Rozenstreiks paguva izdarīt vēl divus sitienus pa zemē guļošo Sakai, līdz tiesnesis cīņu apturēja.

Arī polis Marcins Tibura noslēdza cīņu ar pirmā raunda tehnisko nokautu, pieveicot amerikāni Voltu Herisu, kuram šī bija trešā sakāve pēc kārtas. Cīņas sākumā tuvāk uzvarai gan bija tieši Heriss, kurš sāka ļoti agresīvi, taču Tibura pretinieka spiedienu izturēja, polim izdevās pārvest cīņu parterā, kur amerikānis vairs nespēja dot pretsparu un bija spiests atzīt pretinieka pārspēku. Tiburam šī bija piektā uzvara pēc kārtas, pēdējo zaudējumu piedzīvojot 2019.gada septembrī, jau pret pieminēto Sakai.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm