tv3.lv

Didriksons: Pārmaiņas pēc mēs varam necelties nakts vidū – UFC smagsvari Volkovs un Aspinals cīnīsies Londonā

Pārmaiņas pēc mēs varam necelties nakts vidū, jo UFC nomaina draudzīgās APEX telpas pret O2 arēnu Londonā, kur vakara galvenajā cīņā tiksies ilgstošais titula kandidāts Aleksandrs Volkovs un jaunais angļu prospekts Toms Aspinals.

18. martā 14:56

Volkovs ir bijušais “Bellator” un “M-1 Global” čempions, kurš 33 gadu vecumā ir paspējis sakrāt 43 profesionālās cīņas. Krievam UFC ir veicies diezgan labi, sakrājot 8-3 rekordu un zaudējot tikai elites smagsvariem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Aspinals ir labākais britu smagsvars kāds pēdējos gados ir redzēts, iespējams, pat labākais, kāds jebkad bijis. Tomam Aspinalam ir ideāls UFC rekords, uzvarot visas cīņas priekšlaicīgi. Aspinalu faniem draudzīgu padara tas, ka nevienā savā profesionālā cīņā nav sagaidījis beigu signālu. Šajā sestdienā, tikai divas stundas no savām mājām, viņš centīsies turpināt šo trendu.

Vakara “Co-main” cīņa būs starp angli Arnoldu Alenu un jaunzēlandieti Denu Hukeru. Pirmajam šobrīd ir 10 uzvaru sērija, tajā skaitā astoņas uzvaras UFC būrī. Tas nav palicis nepamanīts – UFC viņu ir atalgojuši ar lielāko vārdu viņa karjerā.

Hukers pēc pēdējām neveiksmēm ir izlēmis doties atpakaļ uz sev tik pazīstamo pusvieglā svara divīziju. Hukeram, viennozīmīgi, ir spēka priekšrocības šajā cīņā, tomēr ātrums ir jāatdod pretiniekam, tas šo cīņu padara tik interesantu. Visi tomēr zinām, kādēļ Dens Hukers ir fanu favorīts, tādēļ šo cīņu nedrīkst palaist garām.

Protams, nevaru nepieminēt, iespējams, populārāko šī vakara angļu cīkstoni, Pediju Pimbletu, kurš aizvadīja diezgan spilgtu UFC debiju, ienākot organizācijā kā “Cage Warriors” čempions. Tomēr, runāsim atklāti, viņa šī vakara pretinieks tika izvēlēts, lai turpinātu spodrināt “The Baddy” tēlu organizācijā. Šī tomēr nav cīņa, kas Pimbletu ievērojami pacels augstākā vietā tabulā, tomēr mājas arēnas fani iegūs to pēc kā nākuši un varēs gavilēt, radot futbola fināla cienīgu atmosfēru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm