tv3.lv

Bijusī UFC cīkstone septītajā grūtniecības mēnesī izglābj savu mājdzīvnieku

Īsta cīkstone ir cīnītāja arī septītajā grūtniecības mēnesī. Bijusī UFC čempione Miša Teita izstāstījusi šaušalīgu stāstu par to, kā izglābusi savu suni no sētas sargsuņa uzbrukuma.

2018. gada 20. martā 14:56

Teita stāsta: “Tas notika pirms pāris dienām. Es pastaigājos ar savu suni Skūteru, tad ieraudzīju, ka sargsuns kā bulta izšāvās ārā no savas sētas un sāka skriet pakaļ manam sunim. Pēc viņa saceltajām spalvām uzreiz nojautu, ka būs kaut kas nelāgs. Pirms to sapratu, sargsuns jau bija virsū Skūteram. Līdz ko tas sāka viņu kost ar zobiem, es viņu centos atgrūst. Skūters izrāvās ārā, es viņu paņēmu rokās.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tas notika tik ātri. Es sastingu uz vietas – šajā dienā es varēju pazaudēt savu labāko četrkājaino draugu. Par laimi, Skūteram izdevās tikt sveikā ar skrambu uz galvas, apsiekalotu ausi un savainotu ķepiņu, bet kopumā viss ir kārtībā.”

“Tikai vēlāk es sajutu savu vainu, jo es taču varēju apdraudēt sava gaidāmā bērniņa dzīvību, būdama septītajā grūtniecības mēnesī. Bet es rīkojos instinktīvi, man nebija laika domāt un pat tagad es rīkotos tieši tāpat.”

Lūk, foto pēc Mišas cīņas ar saniknoto sargsuni

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu