Amerikānis Ortega UFC Cīņu salas oktagonā tiksies ar Korejiešu Zombiju

Naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika UFC pusvieglā svara cīņā amerikānis Braians Ortega cīnīsies ar Korejiešu Zombiju Čanu Sunu Junu. Pussmagajā svarā lietuvietis Modests Bukausks Cīņu salas oktagonā tiksies ar austrālieti Džimiju Krutu.

2020. gada 17. oktobrī 13:17

Galvenajā cīņā amerikānis Braians Ortega pusvieglajā svarā (65,8 kg) tiksies ar Korejiešu Zombiju Čanu Sunu Junu. 29 gadus vecais amerikānis oktagonā ir zaudējis tikai vienu reizi. 2018.gada decembrī Braians pusvieglā svara titula cīņā ar tehnisko nokautu bija spiests atzīt sava tautieša Maksa Holoveja pārākumu. Korejiešu Zombijs būrī aizvadījis 21 cīņu un izcīnījis 16 uzvaras. 33 gadus vecais korejietis pēdējos divos dueļos pieveicis brazīlieti Renato Moicano un amerikāņu veterānu Frenkiju Edgaru.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lietuvietis Modests Bukausks Abū Dabī oktagonā tiksies ar austrālieti Džimiju Krutu. 24 gadus vecā austrālieša statistika ir nedaudz labāka, viņš uzvarējis 11 cīņās no 12. “Bukausks šķiet jauks puisis, bet es viņu sakaušu. Es jūtos tā, it kā UFC ir uzdevis man pārbaudīt, vai šis puisis ir cienīgs vai nē,” pirms cīņas saka Kruts. Austrālietis ir atzinis, ka ilgi nav uzticējies pats saviem spēkiem, bieži dzīvojis sporta zālē, kur regulāri trenējās. Šī iemesla dēļ Džimijs jutās izsmelts. Bet tagad viss ir mainījies – ticība pašam sev ir atgriezusies. Viņš pēdējā cīņā uzvarēja poli Mihalu Oleksijčuku. Pēc MMA ekspertu domām austrālietis ir stiprāks par lietuvieti uz būra grīdas, bet Bukauskam ir nedaudz vairāk argumentu cīnoties kājās.

Vēl vienā pusvieglā svara cīņā Tomas Almeida tiksies ar Džonatanu Martinesu, Klaudio Silva pusvidējā svarā cīnīsies ar Džeimsu Krauzu un dāmu vieglākā svara duelī Ketlīna Čukedžiana tiksies ar Džesiku Andradi.

UFC cīņas kanālā TV3 Sport un Go3:

·     Svētdien, 18.oktobrī, 02:00 UFC. Braians Ortega pret Čanu Sun Junu

Skaties UFC cīņas TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm