tv3.lv

Adesanja aizstāvēs savu UFC čempiona titulu pret smagi sitošo Kanonīru

Agrā svētdienas rītā UFC ir sarūpējis saldo ēdienu ar skaistu PPV un divām titula cīņām, kas būs lieliska kulminācija ikgādējai starptautiskajai cīņas nedēļai (International Fight Week).

1. jūlijā 18:34

Vakara galvenajā cīņā Izraels Adesanja centīsies aizstāvēt savu titulu piekto reizi. Savās četrās iepriekšējās titula aizstāvēšanas cīņās, Nigērijā dzimušais jaunzēlandietis trīs reizes ir uzvarējis pēc tiesnešu lēmuma un vienu reizi ar TKO, pret spēcīgo brazīļu “straikeri” Paulo Koštu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šoreiz viņam pretī stāsies vēl viens smagi sitošs pretendents vārdā Džareds Kanonīrs, kurš ir sakrājis diezgan iespaidīgu 5-1 rekordu savās pēdējās sešās cīņās. Vienīgais zaudējums šajās cīņās ir pret bijušo čempionu Robertu Vitakeru, ar kuru arī Adesanjam pēdējā tikšanās reizē vairs tik viegli neklājās.

Vakara otrā galvenā cīņa būs netradicionāla triloģija, kur trešo reizi Aleksandrs Volkanovskis tiksies ar Maksu Holoveju, lai arī ir uzvarējis pirmās divas cīņas. Abas cīņas bija ļoti tuvas, jo abi šie vīri ir soli priekšā pārējiem pretendentiem divīzijā, tādēļ fani un mačmeikeri īpaši neiebilda pret trešo cīņu starp divīzijas labākajiem.

Vakara pirmajā, PPV atklāšanas cīņā atgriezīsies fanu iemīlētais Šons O’Meilijs. Viņam pirmo reizi pretī stāsies pretinieks, kas ir divīzijas TOP10 sarakstā – Pedro Munjozs. Lai arī Munjozam pēdējā laikā neklājas diezgan spīdoši, sakrājot 1-4 rekordu pēdējās piecās cīņās, viņš jebkurā gadījumā vienmēr ir ļoti bīstams un rāda aizraujošas cīņas ar divīzijas eliti. O’Meilijam ir visas iespējas beidzot katapultēt sevi divīzijas top suņu sarakstā, it īpaši, ja viņš nokautēs Munjozu, kas nevienam līdz šim nav izdevies.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm