Ir jāaizmirst konkurence un jāatbalsta vienam otru. “Sporta sarunās” Ļevs Berezins par cīņas sportu Latvijā

Par grūtībām un problēmām, ar kurām saskaras Latvijas cīkstoņi, “tv3.lv” portāla rubrikā “Sporta sarunas” stāstīja sabiedrisko attiecību speciālists Ļevs Berezins, kurš jau ilgāku laiku sadarbojas ar gandrīz visām Latvijas cīņu organizācijām, kā arī nodarbojas ar profesionālo sportistu menedžēšanu.

Pēdējos gados Latvijā ir paradījušies jauni un talantīgi cīkstoņi, kuri pārstāv Latviju starptautiskā arēnā. Sportisti nes Latvijas vārdu pasaulē un paceļ savas dzimtenes karogu turnīros –  jauktajā cīņu maksā (MMA), boksā, karatē, kikboksā un citos sporta cīņu veidos.

Profesionāļi Kristaps Zīle, Aleksandrs Čižovs, Artjoms Ramlavs, Oļegs Jemeļjanovs, Danils Vesņenoks, Ričards Bolotņiks un Edgars Skrīvers savas sporta virsotnes sasnieguši ar saviem spēkiem un apkārtējo cilvēku palīdzību.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Ja runa iet par naudas lietām, tad es redzu, ka visiem iet grūti. Pandēmija beidzās, bet vieglāk nevienam nepalika. Latvijā ir perspektīvi cīkstoņi, kuriem būtu jābūt labākajiem savā jomā, taču to ietekmējuši vairāki faktori, iespējams, nav blakus pareizo cilvēku, kas viņiem palīdzētu attīstīties tālāk,” savu viedokli pauda Berezins.

Ļevs arī pastāstīja, ka viņam ir iesāpējusies sirds, ka vadošu cīkstoņu treneri paaugstināto rēķinu dēļ publiski prasa finansiālo atbalstu soctīklu vietnēs, lai viņiem nevērtu ciet sporta zāli un varētu turpināt trenēt sportistus: “Ūdens, apkure un elektrība. Treneri ir atklātajā režīmā, jo dara visu, lai izdzīvotu. Visi treneri apzinās sekas, ja tu necentīsies, tu cietīsi. Diemžēl tāda ir realitāte.”

Pēc Berezina sacītā, mūsdienīga un pārdomāta rīcība varētu ļaut starp Latvijas cīkstoņiem novērst dažādas problēmas.

“Ir jāaizmirst par vārdu konkurence un jāatbalsta vienam otru, tikai tā mēs varētu panākt izmaiņas. Tāpat jāņem vērā mūsdienu tendences – jābūt aktīviem sociālajos tīklos, tā ir fantastiska iespēja paradīt, kā arī popularizēt sevi apkārtējiem. Protams, atbalsts nepieciešams arī no valsts, bet mēs varam sākt no mazumiņa,” atklāja Berezins.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Berezins “Sporta sarunās” pastāstīja arī par redzēto, dzirdēto un savu gūto pieredzi, lai iedrošinātu jebkuru Latvijā sportistu nepadoties grūtos brīžos.

Ļevs Berezins plašāk pazīstams kā sabiedrisko attiecību speciālists, tāpat viņš ikdienā savas rūpes velta sportistu menedžēšanai. Jau kopš 2014. gada Berezins aktīvi sadarbojas ar gandrīz visam cīņu Latvijas organizācijām, kā arī strādājis par preses sekretāru vairākos cīņu turnīros.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm