Iespēja atgūt zaudēto čempiontitulu – "Sporta sarunās" viesojas Latvijas karatists Edgars Skrīvers   

Portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” šoreiz viesojas spēcīgais karatists Edgars Skrīvers, kurš plašāk pastāstīja par nākotnes plāniem “Karate Combat” organizācijā, neseno dueli un jauno cīkstoņu ambīcijām.

Edgars ir vienīgais Latvijas karatists, kas ir izcīnījis čempiontitulu “Karate Combat” turnīrā. Viņa neticamā apņēmība ne tikai ir iespaidīga, bet arī sniedz patiesu motivāciju ikvienam cīkstonim.

Viņš ir viens no tiem paraugiem, kas pierāda, ka caur smagu darbu var sasniegt izcilus un fantastiskus rezultātus. Papildus visam, Edgars var lepoties ne tikai ar sporta sasniegumiem, bet arī ar to, ka ieguvis maģistra grādu veselības aprūpē (Fizioterapijā).

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jūnija beigās Skrīvers Maiami izcīnīja spraigu uzvaru “Karate Combat” turnīrā pār Kanādas pārstāvi Gabrielu Vargu.

Edgars izceļ, ka izcīnītais panākums nebija viegls, taču tas pakāpeniski palīdz tuvoties tik ilgi gaidītajam mērķim – iespēja atgūt zaudēto čempiontitulu “Karate Combat” turnīrā.

Edgars Skrīvers
Latvijas karatists

Man no pirmās cīņas “Karate Combat” līgā vienmēr dod pašus spēcīgākos pretiniekus, kas ir ne tikai mana vieglā svara divīzijā, bet visā organizācijā. Šis bija mans titulētākais pretinieks, kāds man jebkad ir bijis un ar vislielāko pieredzi sitienu tehnikā.

2022. gada 29. maijā Lāčplēsis Skrīvers ar nokautu zaudēja Luisam Viktoram Rošam “Karate Combat” ceturtās sezonas duelī, kā rezultātā brazīliešu cīkstonis ieguva iepriekš Skrīvera rīcībā esošo čempiona jostu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nākamais duelis būs par titulu. Drīzumā cīnīšos par čempionu jostu pret to pašu pretinieku, kurš man viņu atņēma. Tā būs triloģijas cīņa. Jābūt ļoti interesanti, jo viens otru labi zinām, tagad mēs gaidām datumu un vietu,” piebilst Skrīvers.

Edgars ikdienā arī ir liels un aizrautīgs UFC fans, kas palīdz izrauties no ikdienas rutīnas, tikmēr šajā nedēļas nogalē 19. augustā, UFC 292 šovā gaidāms episks duelis  – Šons O’Mallijs pret Aldžemeinu Stērlingu.

O’Mallijs ir pazīstams ar savu krāšņo stilu astoņstūrī, savukārt Stērlinga īpašumā patreiz ir čempiona josta vieglākajā svarā, turpinot pierādīt sevi oktagonā kā spēcīgu cīkstoni.

Edgars savas prognozes par cīņas iznākumu izsakās piesardzīgi, taču uzskata, ka vēl neredzēsim jaunu UFC čempionu.

Edgars Skrīvers
Latvijas karatists

O’Mallijs ir neparocīgs pretinieks. Es domāju, ka čempions paliks Stērlings, tāpēc, kad viņš uz doto brīdi atrodas savā karjeras virsotnē un ir ļoti labā formā – gan fiziskā, gan mentālā. Skatīsimies, galu galā nekad nevar zināt, kāds būs iznākums cīņu sportā.

Latvijas vadošais karatē cīkstonis Skrīvers stāstīja arī par nākotnes ambīcijām, disciplīnu treniņos un citām aktuālām tēmām cīņu sportā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šo un citas intervijas ar Latvijas vadošajiem sportistiem lasi un skaties “Sporta sarunās”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm