Tabiti: Domāju, ka pēc garas cīņas Briedis gūs uzvaru pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma

0 Komentāru
Tabiti: Domāju, ka pēc garas cīņas Briedis gūs uzvaru pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma
IEVA MAKARE, LETA

ASV bokseris Endrū Tabiti, kurš pagājušajā vasarā piedzīvoja zaudējumu Pasaules boksa supersērijas (WBSS) pusfinālā pret kubieti Junieru Dortikosu, drīzumā gaidāmajā finālcīņā uzvaru paredz Mairim Briedim.

Tabiti pagājušajā vasarā “Arēna Rīga” svara kategorijā līdz 90,7 kilogramiem desmitajā raundā pēc Dortikosa sitiena ar labo roku, tika nokautēts un piedzīvoja zaudējumu. Lai arī Dortikoss pusfinālā ļāva Tabiti izjust savas dūres spēku, ASV bokseris bija pārliecināts, ka uzvaru izcīnīs tieši Briedis.

“Domāju, ka finālā pēc garas cīņas Briedis gūs uzvaru pēc vienbalsīga tiesnešu lēmuma,” pauda Tabiti. “Vienīgais, kas Dortikosam ir, caururbjošs sitiens. Viņš mēģinās būt agresīvs, bet Briedim atliek pieturēties pie savas taktikas un izdarīt spiedienu. Abiem bokseriem novēlu veiksmi.”

Bokseris pēc zaudējuma Dortikosam nav nokāris galvu un pauda, ka drīzumā plāno atgriezties ringā.

“Nezvērs drīzumā būs redzams ringā. Es aizvien esmu labā formā, lai tā nebūtu jāatgūst,” teica amerikānis. “Ikviens, kurš turpmāk stāsies man pretim, redzēs jaunu bokseri.”

“Zaudējums bija rūgta pieredze, bet tā padarījusi mani pārliecinātāku un vēl bīstamāku. Es būšu pasaules čempions, par to nav šaubu. Vēlos visas iespējamās jostas.”

Fināla cīņa starp Briedi un Dortikosu “Arēnā Rīga” paredzēta 21. martā.

WBSS otrajā sezonā cīņa Rīgā būs fināls pēdējā no sezonas trim svara kategorijām.

0 Komentāru