tv3.lv

Smagā svara boksa čempionam Taisonam Fjūrijam draud astoņu gadu diskvalifikācija

Pasaules boksa padomas (WBC) čempiona jostas īpašniekam Taisonam Fjūrijam draud astoņu gadu diskvalifikācija, kas, visticamāk, izbeigtu 31 gadu vecā boksera karjeru.

2020. gada 16. martā 8:14

Taisona Fjūrija un viņa brālēns Hjūija organismā 2015. gada februārī tika atrastas steroīdu pēdas. Toreiz abi bokseri tika cauri sveikā, jo apgalvoja, ka aizliegtās vielas varēja nokļūt viņu organismā, ēdot nekastrēta vepra gaļu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tagad fermeris Martins Kerfūts intervijā apgalvo, ka viņam tika samaksāts, lai apliecinātu, ka piegādājis gaļu bokseriem, bet patiesībā nekādas piegādes nav bijušas.

Ja tiks pierādīts, ka Taisons Fjūrijs melojis antidopinga iestādēm, viņam draud astoņu gadu diskvalifikācija.

Pirms nepilna mēneša, 22. februārī, Fjūrijs Lasvegasā pārliecinoši uzvarēja Deonteju Vailderu, iegūstot savā īpašumā WBC čempiona jostu.

Karjeras lielāko uzvaru ‘Gipsy King’ izcīnīja 2015. gada novembrī, pēc punktiem pieveicot Vladimiru Kļičko un tiekot pie WBA, WBO un IBF jostām.

Pēdējā no tām Taisona īpašumā bija tikai desmit dienas – Fjūrija kontrakts ar Kļičko paredzēja revanša cīņu, bet pēc IBF noteikumiem viņu čempionam bija jātiekas ar obligāto titula pretendentu Vjačeslavu Glazkovu.

Revanša cīņa ar Kļičko dažādu iemeslu dēļ tika vairākkārt atlikta dažādu iemeslu dēļ – sastiepta potīte, kokaīna lietošana, depresija, līdz 2016. gada 16. oktobrī Fjūrijs oficiāli atteicās no savām čempiona jostām.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm