Par Maira Brieža boksa cimdiem gatavi ziedot 1000 eiro

Portālā Skaties.lv turpinās Latvijas labākā boksera Maira Brieža boksa cimdu izsole, kurā gūtie ienākumi tiks ziedoti labdarībai. Šobrīd izsoles dalībnieku likmes jau sasniegušas 1000 eiro robežu!

2016. gada 2. jūnijā 15:32

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis portālā Skaties.lv izsola savus kaujas cimdus, ar kuriem izcīnīja uzvaru pār Nigērijas pārstāvi Olanrevaju Durodolu! Parasti pēc cīņām pasākuma organizatori boksa cimdus patur pie sevis, taču šoreiz tie palika pie Maira Brieža. Savukārt tas ļāva mūsu dūru meistaram dot fantastisku iespēju iegādāties šos cimdus izsolē, kurā saziedotā nauda tiks pārskaitīta Ziedot.lv projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video:

Jau septiņas vasaras rehabilitācijas centrā Dūjas ir notikušas vasaras nometnes bērniem ar invaliditāti, bērniem no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Nometnes ir īpašas ar to, ka ar bērnu kopā laiku pavada arī kāds no vecākiem, kā arī brāļi un māsas. Tieši tas piešķir notikumam īpašu tuvību un saliedētību nedēļas garumā.

Boksa cienītāji un Maira Brieža līdzjutēji! Jums ir lieliska iespēja iegūt savā īpašumā Latvijas labākā boksera cimdus un vienlaicīgi atbalstīt bērnus!

Zemāk tev ir jāreģistrējas mūsu portālā un jāieraksta summa eiro, kuru tu esi ar mieru ziedot, lai iegūtu cimdus.

Izsole notiks līdz nākamās otrdienas, 7. jūnija, plkst. 16.00, kad sazināsimies ar lielākās summas solītāju. Izsoles uzvarētājam 24 stundu laikā būs jāpārskaita nosauktā summa Ziedot.lv projektam Atbalsts bērnu Vasaras sapnim un ar maksājuma apliecinājumu jādodas uz Skaties.lv biroju, Dzelzavas ielā 120G pakaļ cimdiem.

Izsole beigusies!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm