Nekaunīgie poļi atņem Latvijas bokserim Ramlavam čempiona joslu un padara par “zaudētāju”

Kā ziņo portāls “balticevents.info”, sestdien Polijā notika starptautisks boksa šovs “MB Boxing Night 14”, kurā galvenā cīņa par  “IBO Continental” čempiona jostu notika starp mājinieku Damianu Vžesinski (26-2-2) un rīdzinieku Artjomu Ramlavu (15-2). Ramlavs cīņu aizvadīja pārliecinoši, aizsūtot pretinieku arī nokdaunā, taču pēc izcīnītās uzvaras un piešķirtās jostas notika boksa farss – mājinieki rīdziniekam atņēma čempiona jostu un par uzvarētāju nosauca Vžesinski.

2022. gada 23. oktobrī 16:12

Kā ziņo Ramlava pārstāvji, bija paredzēta 10 raundu cīņa, un piektajā raundā rīdziniekam tika ieskaitīts pirmais nokdauns, bet pretinieks spēja atgūties un aizvadīt pilnu cīņu. Pēc fināla rezultātiem tiesneši atdevā uzvaru Latvijas bokserim.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ramlavu apbalvoja ar “IBO Continental” jostu, bet vēlāk (pēc 7-10 minūtēm) ringā iekāpa pasākuma organizators ar pretenzijām, ka tiesneši sajauca sportistus un atdeva uzvaru nepareizam bokserim. Rezultātā Ramlavam atņēma nopelnīto jostu.

Jāpiebilst, ka ziņa par šo boksa maču jau parādījusies arī Polijas medijos.

“Tu esi uzvarējis titula cīņu ārzemēs, tevi apbalvoja ar jostu, tradicionāli taisām uzvaras bildi ringā un tu saproti, ka milzīgs darbs ir padarīts. Bet te pēkšņi kāds ar draudiem atņem tavu jostu. Man tas ir pirmo reizi un varbūt Latvijas boksa vēsturē tas arī varētu būt pirmā epizode. Mēs kopā ar komandu šobrīd esam sajūsmā, bet ja ar tādu uzvedību viņi vēlas revanša cīņu, tad es esmu gatavs,” – raksta Ramlavs.

Jāatgādina, ka Polijas un Latvijas boksa skaļākā cīņa notika 2019. gadā, kas Polijas bokseris Kšištofs Glovackis cīnījās pret Latvijas labāko boskeri Mairi Briedi. Latvijas boskeris “Arēnā Rīga” notikušajā cīņā trešajā raundā nokautēja Glovacki un savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem), sasniedzot Pasaules boksa supersērijas finālu. cīņas gaita gan tiek vērtēta pretrunīgi, jo otrajā raundā Briedis pēc sitiena pa pakausi atbildēja ar spēcīgu sitienu ar elkoni pa Glovacka žokli. Savukārt otro reizi viņš poli nokautēja, kad vairākas reizes bija atskanējis otrā raunda beigu zvans.

http://

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm