tv3.lv

Mairis Briedis izaicina ”YouTube” slavenību Džeiku Polu uz cīņu par viņam piederošajām čempiona jostām

Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis atkārtoti vērsies pie “YouTube” slavenības Džeika Pola, kurš izmēģinājis spēkus profesionālajā boksā, un par šādu cīņu publiski izteicies arī Brieža promouters Kalle Zauerlands.

2021. gada 21. maijā 10:38

Džeiks Pols un viņa brālis Logans ir pazīstami kā video veidotāji “YouTube” platformā un sociālo tīklu satura veidotāji. Abi ir ļoti atpazīstami visā pasaulē – ar vairākiem miljoniem sekotāju sociālajā vidē. Pēdējo divu gadu laikā abi pievērsušies boksam un jau aizvadījuši vairākas cīņas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Logans Pols 6. jūnijā aizvadīs paraugcīņu pret Floidu Meivezeru, kamēr Džeiks Pols nesen guva savu trešo uzvaru profesionālajā boksā, pārspējot bijušo MMA cīkstoni Benu Askrenu. Džeiks Pols gan vēl ne reizi ringā oficiālā cīņā nav ticies ar kādu, kuram būtu bijusi pieredze profesionālajā boksā, visas cīņas aizvadot pret gados pieredzējušiem, bijušajiem citu sporta veidu sportistiem.

Mairis aprīlī jau ievietoja sociālajos tīklos video, ko adresēja Polam, norādot, ka viņam ir boksa čempiona jostas, kādas par naudu nevar nopirkt. Pirms pāris dienām šo ierakstu pārpublicēja Brieža promouters Kalle Zauerlands, piebilstot: “Džeik, es būšu priecīgs izkārtot tev iespēju cīnīties par Maira jostām, bet ar vienu noteikumu – ja tu zaudēsi, tev bokss būs jāatstāj. Vai piekrīti?”

Savukārt vakar vakarā Briedis savā “Instagram” profilā ievietoja jaunu video, kurā viņš teica: “Es zinu, ka tu skaties šo video tieši šobrīd, neesi bailīgs, tu mazais puika.”

Džeiks Pols gan pagaidām nekādi nav reaģējis uz Brieža komandas vēstījumiem. Pols pēdējo dienu laikā ir ticis pie līguma ar pazīstamo cīņu sporta aģentūru “Showtime Sports”, kas ir liels solis, lai aizvadītu jau krietni nopietnākas cīņas, salīdzinot ar tām, kuras Džeiks aizvadījis iepriekš. Pola iepriekšējais sadarbības partneris “Triller” norādījis, ka Džeikam Polam ticis izteikts piedāvājums par vairāk nekā desmit miljoniem dolāru.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm