Laimīgi precējies un pārgulējis ar 500 sievietēm. 10 skandalozi fakti par bokseri Taisonu Fjūriju

3. decembri ar īpašu nepacietību gaida boksa fani – šajā dienā notiks skaļa boksa cīņa, kur ringā kāps smagsvara čempions un balamute Taisons Fjūrijs, mēginot aizsargāt savu Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu smagajā svarā cīņā pret Lielbritānijas pārstāvi Dereku Čisoru. Cīņu ekskluzīvi pārraidīs Go3.

2022. gada 2. decembrī 12:07

Sporta pasaulē Fjūrijam fanu netrūkst, viņš tiek dēvēts par “skatītāju čempionu” un harizmātikāko cīkstoni kopš Muhameda Ali laikiem. Fjūrijs profesionālajā boksā aizvadījis 33 cīņas, viņa kontā 32 uzvaras.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču fanu mīlestība nereti gājusi roku rokā ar sašutumu un pat protestiem. Ārpus ringa sportists, šķiet, reizēm absolūti nedomā, ko dara un saka. Fjūrijs ārzemju dzeltenajā presē pazīstams ar saviem skaļajiem paziņojumiem un skandalozajām intervijām, kuru dēļ bijis spiests atvainoties veselām cilvēku grupām kā arī zaudēt nomināciju titulam “gada sportists”.

Būdams katolis un sešu bērnu tēvs, kurš seksam ar sievu ļāvās vien pēc kāzām, viņš tomēr pamanījies pirms tā pārgulēt ar vēl vismaz 500 dāmām, un paužot savu viedokli par dažādām norisēm, viņš pamanās būt homofobs, rasists, aizvainot sievietes un ebrejus.

Tai pat laikā teju neuzvaramais cīkstonis nebaidās atzīt arī pats savu vājumu un skaļi runāt arī par savām kļūdām un problēmām, kuras citi mēdz slēpt. “Tv3.lv” apkopoja skandalozus faktus un notikumus, kuru dēļ sportists nonācis ārvalstu mediju virsrakstos.

  • Bokseris nekad nav kautrējies atklāti runāt par mentālo veselību, un nekad nav slēpis, ka viņam pašam šajā lauciņā bijušas nopietnas problēmas. Būdams slavas virsotnē, sportists attapies tik smagā depresijē, ka divarpus gadus paņēmis pauzi no sporta, lai tiktu galā ar šo slimību, kas gājusi roku rokā ar apreibinošo vielu lietošanu. “Dzīvē ir svarīgākas lietas par centieniem kļūt par bagātāko vīru kapsētā,” viņš komentējis savu izvēli izdevumam “The Independent”. Viņš nav slēpis, ka depresijas dēļ nonācis tiktāl, ka bijis gatavs arī atņemt sev dzīvību.
  • “Man ir bijis sekss ar vismaz 500 sievietēm. Man jau sajucis viņu skaits,” sportists pavasarī atzinies “Daily Mail” podkāstā.  Viņš atzinies, ka attiecībās bijis melis un krāpnieks, ko rūgti nožēlo. Ja bokseris varētu izvēlēties tagad, viņš ar seksu pirms laulībām vispār nenodarbotos.
  • Par spīti saviem personīgajiem intīmajiem ceļojumiem, attiecībā uz sieviešu tikumību viņam ir ļoti stingri principi. 2013. gadā sportists izteicies, ka būtu gatavs “pakārt savu māsu”, ja viņa izrādītos izlaidīga sieviete. “Sievietes vieta ir virtuvē ,” izteicies sportists.
  • Kopš 2008. gada Fjūrijs ir laimīgi precējies ar savu sievu Parisu, abi audzina sešus bērnus. Bokseris iepazinās ar savu topošo sievu laikā, kad viņai bija vien 15, taču sagaidīja meitenes 16. dzimšanas dienu pirms aicināt viņu uz randiņu. Abi ar seksu pirmo reizi nodarbojās tikai pēc kāzām.
  • Gatavojoties 2015. gada cīņai ar Vladimiru Kļičko, Fjūrijs sniedza skandalozu interviju, kas aizēnoja pašu cīņu. Laikrakstam “The Mail” viņš paziņoja, ka ir trīs lietas, kam jānotiek “lai izsauktu velnu no elles”. Kā šīs trīs lietas viņš minēja homoseksualitātes, abortu un pedofīlijas legalizēšanu. Fjūrijs sakāva Kļicko, kuram šī bija pirmā zaudētā cīņa 11 gadu laikā, bet ļaudis sociālajos tīklos rakstīja, ka nepriecājas par Fjūrija uzvaru, ja reiz viņš atļāvies homoseksualitāti pielīdzināt pedofīlijai.
  • 2015. gadā Fjūrijs tika nominēts kā BBC gada persona sportā, taču 140 tūkstoši cilvēku parakstīja petīciju, aicinot anulēt šo nomināciju sakarā ar Fjūrija homofobiskajiem izteicieniem medijos. Pēc tam intervijās jautāts par šo notikumu, Fjūrijs apstulbināja žurnālistus, atbildes vietā citējot reliģiozas frāzes, piemēram, “tici uz to Kungu Jēzu, un tu tiksi glābts”.
  • Pēc tam, kad pasauli bija pāršalkušas Fjūrija skarbās frāzes par homoseksuāļiem, viņš “ķērās klāt” transpersonu un ebreju ķengāšanai. Šī skandalozā intervija, kas izskanēja 2016. gada maijā, gan vēlāk tika dzēsta no medijiem un Fjūrijs publiski atvainojās, solot vairs nevienu neaizvainot un turpmāk attaisnot uz sevi kā britu boksa “seju” liktās cerības. Viņš turējumu solīja un kopš tā laika ar homofobiskiem vai rasistiskiem izteicieniem nav mētājies.
  • Karjeras sākumposmā Fjūrijam patika pievērst sev uzmanību ar ārišķībām. Piemēram, uz kādu preses konferenci viņš ieradās Lambordžini, tērpies Betmena kostīmā. Pēc savas “atgriešanās” Fjūrijs vairs necenšas “zīmēties”, taču vienalga tiek dēvēts par visu laiku harizmātiskāko cīkstoni kopš Muhameda Ali laikiem.
  • Fjūrijam ir trīs dēli un trīs meitas. Interesanti, ka visiem trim dēliem ģimene devusi vienādus vārdus – visus sauc Prinsi jeb, tulkojumā no angļu valodas – “prinči”. “Es esmu karalis, un viņi visi ir prinči, kamēr nenopelnīs paši savus titulus,” izvēli skaidrojis sportists.
  • Smagsvara čempiona iesauka ir “Čigānu karalis”, un tā viņam tīri labi iet pie sirds. “Esmu čigāns un viss. Vienmēr tāds būšu. Vienmēr būšu balts un resns. Es esmu čepions, lai gan citi mani allaž uzskatīs par bomzi un klaidoni,” viņš lepojas ar savu izcelsmi.

Nepalaid garām! Taisona Fjūrija un Dereka Čisora vēsturiskā cīņa gaidāma jau sestdien, 3. decembrī, un to ekskluzīvi pārraidīs Go3!

Cīņu translācijas sākums 22.00, Fjūrija un Čisora cīņa provizoriski gaidāma vēlākais 23.30.

Savukārt 19.30 Go3 translēs arī svēršanos pirms cīņas par WBC pasaules čempiona titulu smagajā svarā.

Skaties šo un citus šovus un seriālus nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm