tv3.lv

Fjūrijs komentē Vaildera atrunas par to, ka viņš cīņu zaudējis 20 kg smagā tērpa dēļ

Britu smagā svara bokseris un WBC čempiona jostas īpašnieks Taisons Fjūrijs sniedzis savu komentāru par Deonteja Vaildera izteikumiem, ka cīņu viņš zaudējis sava apmēram 20 kg smagā tērpa dēļ.

2020. gada 6. martā 13:59

Amerikānis Vailders 22. februārī notikušajā cīņā piedzīvoja zaudējumu septītajā raundā ar tehnisko nokautu, kad viņa komanda ringā iemeta balto dvieli un tādā veidā lika tiesnesim pārtraukt cīņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Neilgi pēc cīņas zaudējumā Vailders vainoja savu krāšņo tērpu, ko bija uzvilcis pirms cīņas: “Fjūrijs mani nemaz neievainoja, viss slēpās tajā, ka mans tērps bija pārāk smags. Es nejutu spēku savās kājās jau no cīņas sākuma. ”

“Es tērpu uzvilku iepriekšējā vakarā, bet nedomāju, ka tas būs tik smags. Tas svēra apmēram 20 līdz 22 kilogramus ar ķiveri un visām baterijām,” turpināja Vailders.

Vaildera izteikumus kritizējuši daudzi, un nu to izdarījis arī viņa pretinieks ringā Fjūrijs: “Viņš teica, ka trenējas ar 22 kilogramus smagu vesti katru dienu. Es saprotu viņa domu gājienu – vienmēr jābūt kādam blakus iemeslam, kādēļ tu zaudē. Tā nekad nevar būt vienkārši fakta konstatēšana: “Es nebiju pietiekami labs šajā vakarā, es zaudēju labākam bokserim”.”

“Tam vienmēr ir jābūt iemeslam: “Nometne bija vainīga, treneris neizdarīja savu darbu, tā bija mana kaklasaite.” Vienmēr problēma ir “kaut kas”. Ar mani ir tā – ja esmu traumēts vai arī vienalga, kāda ir problēma, es domāju: “Labi, sniegums nebija izcils, tomēr es turpināšu un nākamajā reizē būs labāk”.”

Tiek ziņots, ka Fjūrijs un Vailders, kuru pirmā cīņa beidzās neizšķirti, bet otrajā pārāks bija brits Fjūrijs, savā starpā aizvadīs arī trešo cīņu 18. jūlijā ASV pilsētā Lasvegasā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm