Fjūrijs: Cīņa ar Džošua nenotiks, viņš nav parakstījis līgumu

Pasaules čempions smagsvariem anglis Taisons Fjūrijs pirmdien paziņoja, ka viņa cīņa ar tautieti Entoniju Džošua nenotiks, jo pretinieks nav parakstījis līgumu noteiktajā laikā.

27. septembrī 11:53

Fjūrijs piektdien paziņoja, ka bijušajam pasaules čempionam Džošua līgums par decembrī sarunāto cīņu jāparaksta līdz pirmdienas pieciem vakarā, vai cīņa nenotiks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Nu, ko puikas. Tas ir oficiāli. Diena ir pienākusi, laiks ir pagājis un līgums nav parakstīts,” pirmdienas vakarā savā “Instagram” kontā sacīja Fjūrijs. “Priekš Džošua viss ir beidzies.”

Džošua promoters Edijs Hērns jau iepriekš teica, ka līdz pirmdienai “nav iespējams” parakstīt līgumu.

Jau vēstīts, ka septembra sākumā Fjūrijs piedāvāja Džošua aizvadīt cīņu līdz gada beigām. Turklāt Fjūrijs vēlējās no cīņas balvu fonda saņemt vismaz 60 procentus, kam Džošua piekrita.

Bija ieplānots, ka britu smagsvaru “supercīņa” tiks aizvadīta 3.decembrī.

Kā zināms, Džošua augusta beigās atkārtoti tikās ar ukraini Oleksandru Usiku un atkal piedzīvoja zaudējumu pēc punktiem, nespējot atgūt Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācija (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas, kā arī Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) titulu.

Pats Fjūrijs par karjeras beigām paziņoja aprīlī, kad cīņā par WBC jostas saglabāšanu pieveica tautieti Dilianu Vaitu.

34 gadus vecais Fjūrijs profesionālajā boksā aizvadījis 33 cīņas. Viņa kontā 32 uzvaras, no kurām 23 priekšlaicīgas, un viens neizšķirts. Pret ASV bokseri Deonteju Vailderu 2020.gada februārī izcīnīto WBC čempiona jostu viņš aizstāvējis divas reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

32 gadus vecais Džošua ir 2012.gada Londonas olimpisko spēļu čempions smagsvariem, bet profesionālajā boksā aizvadījis 27 cīņas, kurās izcīnījis 24 uzvaras (22 priekšlaicīgas) un piedzīvojis trīs zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm