Fjūrija vēstījums Džošua: Ja tu esi vīrs, un tev ir pašcieņa, tad tu parakstīsi šo līgumu šodien

Pasaules čempions smagsvariem anglis Taisons Fjūrijs, neskatoties uz to, ka viņa tautietis Entonijs Džošua iepriekš nebija to izdarījis, ir gatavs dot Džošua vēl vienu iespēju parakstīt līgumu, lai abu bokseru duelis tomēr notiktu.

29. septembrī 16:46

Sākotnēji pēdējā diena, kad Džošua vajadzēja parakstīt līgumu par abu britu cīņu, bija pirmdiena, taču viņš to neizdarīja. Fjūrijs ceturtdien sociālajos tīklos ievietoja video, kurā dod savam tautietim vēl vienu iespēju parakstīt līgumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taisons Fjūrijs

“Ja tu esi vīrs, un tev ir pašcieņa, tad tu parakstīsi šo līgumu šodien.Līgums ir bijis tev priekšā jau vairāk nekā divas nedēļas, un tu joprojām neesi uzlicis tam savu parakstu. Ļauj britu faniem saņemt to, ko viņi vēlās.”

Jau 2020. gadā abi bokseri bija tuvu tam, lai organizētu savstarpējo cīņu, taču Fjūrijam tika nozīmēts duelis ar ASV bokseri Deonteju Vailderu.

Iepriekš bija ieplānots, ka britu smagsvaru “supercīņa” tiks aizvadīta 3. decembrī.

Kā zināms, Džošua augusta beigās atkārtoti tikās ar ukraini Oleksandru Usiku un atkal piedzīvoja zaudējumu pēc punktiem, nespējot atgūt Pasaules Boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās Boksa federācija (IBF) un Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona jostas, kā arī Starptautiskās Boksa organizācijas (IBO) titulu.

Pats Fjūrijs par karjeras beigām paziņoja aprīlī, kad cīņā par WBC jostas saglabāšanu pieveica tautieti Dilianu Vaitu.

34 gadus vecais Fjūrijs profesionālajā boksā aizvadījis 33 cīņas. Viņa kontā 32 uzvaras, no kurām 23 priekšlaicīgas, un viens neizšķirts. Pret ASV bokseri Deonteju Vailderu 2020. gada februārī izcīnīto WBC čempiona jostu viņš aizstāvējis divas reizes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

32 gadus vecais Džošua ir 2012. gada Londonas olimpisko spēļu čempions smagsvariem, bet profesionālajā boksā aizvadījis 27 cīņas, kurās izcīnījis 24 uzvaras (22 priekšlaicīgas) un piedzīvojis trīs zaudējumus.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm