Briedis atgriezies pie ģimenes un turpina treniņus

0 Komentāru
Briedis atgriezies pie ģimenes un turpina treniņus
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis pēc Pasaules boksa supersērijas fināla pārcelšanas uz 16. maiju atgriezies pie ģimenes un turpina treniņus vieglākā režīmā, vēsta boksera menedžeris Raimonds Zeps.

Jau ziņots, ka bokseris šajā nedēļas nogalē ar kubieti Junieru Dortikosu necīnīsies un abu cīņa pārcelta uz 16. maiju.

Pirms 21. martā paredzētās cīņas “Arēnā Rīga” Mairis Briedis aizvadīja treniņnometni, dzīvojot atsevišķi un kopā ar ģimeni pavadot vienīgi nedēļas nogales.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Abi bokseri bija sasnieguši savas fiziskās virsotnes, tādēļ tuvākajā laikā vismaz Mairis aizvadīs vieglākus treniņus, tomēr trenēties viņš turpina. Treniņnometnes laikā Mairis dzīvoja kopā ar savu treneri, ģimeni satikdams vienīgi svētdienās. Fakts, ka cīņa ir pārcelta, ļāvis viņam pārcelties atpakaļ pie ģimenes.

Tomēr tas, ka Briedis ar Dortikosu cīnīsies 16. maijā nav 100% skaidrs, Zeps uzsvēra, ka šajā sakarā tiks izvērtēti apstākļi, kas saistīti ar “Covid-19” izraisīto situāciju un to, kā tā varētu apmēram tuvāko divu nedēļu laikā attīstīties.

Raimonds Zeps
Maira Brieža menedžeris

Mums ir plāns A, ko gatavojam gadījumā, ja cīņa notiks 16. maijā. Un mums ir arī plāns B, ko pielāgosim, ja nu cīņa atkal tiks pārcelta. Kas attiecas uz sparinga partneriem, no vienas puses tos šobrīd sameklēt varētu būt viegli, no otras puses – nekad nevar zināt, vai “sarunātajiem” bokseriem pašiem netiks ieliktas cīņas. Tas rada problēmas, jo boksā sparinga partneri dzīvo pēc tā boksera grafika, pie kura atbrauc, ja viņiem ir sava cīņa, tas neder.

Tāpat Zeps uzsvēra, ka pirms 21. martā plānotās cīņu pret Dortikosu Briedis aizvadīja treniņus ar deviņiem sparinga partneriem, tomēr piedāvājumi tika izteikti apmēram 50 bokseriem.

0 Komentāru