Podkāsts “Bufete”. Kas notiek ar mūsu “svēto govi” – vai Latvijai ir vajadzīgs pasaules čempionāts hokejā?

7. martā 16:04

Latvijas hokeja pavasaris – jēdziens, kas nostiprinājies mūsu sporta kanonā un jau 30 gadus kā reti kurš cits notikums spējis kairināt pašmāju fanu un sabiedrības emocijas. Tomēr interese par maijā Rīgā gaidāmo pasaules čempionātu uzkrītoši buksē. Vai Latvijas hokeja izlases burbulis ir plīsis?

Šajā “Bufetes” epizodē “tv3.lv” sporta redaktora Jāņa Janševica un MVP galvenā redaktora Ingmāra Jurisona viesis ir žurnālists Raimonds Rudzāts.

Kaut arī šobrīd pasaules čempionāts netiek gaidīts tā kā agrākos gadus, nākot tuvāk maijam, tie procesi sāk palikt interesantāki. Jau kaislības ar sastāva veidošanu vienmēr ievelk visā tajā mutulī.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raimonds Rudzāts prognozē, ka uz Latvijas izlases spēlēm tribīnes būs pilnas. Jautājums, vai biļetes būs iztirgotas par tādām cenām, kā vēlējās organizatori. Tomēr ar turnīra kopējo apmeklētību varētu būt jautri. Jau tagad mēs dzirdam, ka hokeja vidē klejo ziņas, ka ar tādu un tādu kodu uz citu izlašu spēlēm tu vari iegādāties biļetes par 10 eiro.

Televīzijas reitingu tabulās Latvijas izlases spēles pasaules čempionātā joprojām gozējas TOP 10 skatītāko pārraižu sarakstā. Tomēr kopējie cipari krītas. Tas gan vairāk saistīts ar tehnoloģiju attīstību un lielo TV kanālu izvēli.

Mēs izlases rindās arī neredzam tādu personību, kura dēļ būtu vērts iet paskatīties spēles klātienē. Kādreiz tie bija Irbe, Ozoliņš, Žoltoks, Skrastiņš.

Tādas zvaigznes šobrīd ir basketbolā – Kristaps Porziņģis, Dāvis Bertāns. Kas kopā ar groza bumbas izlases labo spēli un vēsturisko kvalificēšanos Pasaules kausa finālturnīram ļāvis basketbolam nobīdīt hokeju no popularitātes pjedestāla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tomēr neskatoties uz mazāko ažiotāžu, hokeja čempionāts Rīgā noteikti būs viens lielākajiem sporta notikumiem vairāku gadu garumā. Tāpēc gaidām maiju!

Skaties podkāstu video formātā:

Skatīties “Bufeti” var arī YouTube kanālā un klausīties Spotify un Apple Podcasts.

Jānim un Ingmāram, satiekoties ikdienā, patīk parunāt par sportu. Bufete tam ir ļoti piemērota vieta – tur ļaudis satiekas, apspriežas, iestiprinās un jūtas omulīgi. Aicinot studijā arī trešo sarunu biedru, podkāsta viesi, katrā no epizodēm tiks apspriestas Latvijas un pasaules sporta aktualitātes, ieskatoties dziļāk aiz publiskās fasādes – izgaismojot iekšējos procesus, analizējot problēmas un pozitīvās tendences un nevairoties no nepopulāriem viedokļiem un tiešas valodas.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm