“Ventspils” LIBL pārliecinoši uzvar Zaķa pārstāvēto Hābnēmes “Viimsi”

“Ventspils” ceturtdien “Pafbet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) spēlē savā laukumā ar 100:70 pārliecinoši pieveica bijušā ventspilnieka Ronalda Zaķa pārstāvēto līgas debitanti Hābnēmes “Viimsi”.

20. janvārī 21:17

Cīņas gaitā viesi ne reizi nebija vadībā, tik vien spēdami kā vienreiz izlīdzināt rezultātu (3:3) pēc trim pēc kārtas gūtiem Devina Lī Herisa punktiem.

Mājinieku labā 27 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Linards Jaunzems, 21 punktu pievienoja Guntis Sīpoliņš, bet 15 punkti un pa piecām rezultatīvām piespēlēm un pārķertām bumbām Lerija Tomasa kontā. Deniss Krestiņins guva desmit punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.

Viesu rindās Ronalds Zaķis guva 13 punktus, bet rezultatīvākais komandā ar 17 punktiem bija Tāvi Jurkatamms.

Turnīra tabulā “Ventspils” ar desmit uzvarām 11 aizvadītās spēlēs ieņem otro vietu, bet “Viimsi” ar desmit panākumiem 15 mačos ierindojas ceturtajā vietā.

LIBL spēles pēc Covid-19 pārtraukuma atsākās sestdien ar “Liepājas” un Tallinas “Kalev”/”Cramo” maču. Pirms tam pēdējā cīņa līgā ar Latvijas klubu līdzdalību bija notikusi 7.janvārī, bet pārtraukumu izraisīja saslimšana ar Covid-19 visās sešās Latvijas vienībās.