“VEF Rīga” otrajā pusfināla mačā pamatīgi “noper” LU studentus

VEF Rīga” komanda ceturtdien Rīgā svinēja uzvaru arī “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla sērijas otrajā spēlē, nokļūstot soļa attālumā no fināla.

28. aprīlī 21:52

“VEF Rīga” “Rimi” Olimpiskajā centrā, kur šoreiz mājinieces statusā bija “Latvijas Universitāte” (LU), uzvarēja ar 114:64 (31:19, 26:15, 28:16, 29:14), sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Jau mača sākumā “vefieši” panāca 10:0 pārsvaru, sešus pēdējos punktus šajā izrāvienā ar tālmetieniem gūstot Džeilenam Railijam.

20 punktu pārsvaru “VEF Rīga” sasniedza 15.minūtē, kad āķa metienu realizēja Reišons Hemondss, bet 30 punktu pārsvaru pārsniedza 23.minūtē pēc kārtējā Railija trīspunktnieka – 67:35.

100 gūto punktu robežu viesi sasniedza piecas minūtes un deviņas sekundes pirms mača beigām ar Aleksandra Madsena bumbas triecienu grozā no augšas – 100:64, bet 40 punktu pārsvars tika sasniegts trīs minūtes un trīs sekundes pirms spēles beigām pēc trim precīziem Railija soda metieniem – 104:64.

Uzvarētāju rindās Railijs guva 20 punktus, 16 punkti Ronalda Karija kontā, 15 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Madsens, “double-double” – 14 punkti un desmit rezultatīvas piespēles – Kristera Zorika kontā, pa 12 punktiem guva Vitālijs Zotovs un Artis Ate, kuram arī sešas atlēkušās bumbas, bet 11 punktus un piecas bumbas zem groziem sakrāja Anrijs Miška.

LU rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Gustavs Kārlis Kampuss, bet par punktu mazāk guva Dāvids Vīksne.