Valmieras basketbolisti LIBL spēlē sagādā pārsteigumu Ogrē

“Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” izbraukumā izcīnīja uzvaru pār “Ogri”. Valmierieši bija pārāki ar rezultātu 87:81.

17. martā 10:57

Lai arī “Ogres” basketbolisti skaitījās nomināli spēcīgāki, diktēt spēles noteikumus viņiem neizdevās. Pirmā ceturtdaļa bija ļoti līdzīga, bet otrajā ceturksnī izrāvienu veica tieši valmierieši. “Valmiera Glass/ViA” guva par 12 punktiem vairāk nekā mājinieki otrajā ceturksnī un puslaiku noslēdza komfortablā vadībā – 47:37.

Valmiera uz brīdi savu pārsvaru uzaudzēja līdz pat 14 punktiem. “Ogre” otrajā puslaikā gan metās atspēlēties, taču deficītu izdevās samazināt vien nedaudz. Mājiniekiem pietrūka laiks, lai pacīnītos par uzvaru, kā arī valmierieši demonstrēja lielisku aizsardzību un vēl labāku uzbrukumu.

Uzvarētāju vienībā 22 punktus guva Jānis Kaufmanis, kamēr Klāvs Dubults pievienoja 16 punktus un astoņas atlēkušās bumbas.

Mājinieku labā Uģis Pinete guva 16 punktus, un ar vēl 15 gūtajiem punktiem izcēlās Mats Juciks.