“TTT Rīga” basketbolistes LSBL finālā uzvar RSU un izcīna devīto titulu pēc kārtas

“TTT Rīga” basketbolistes sestdien “Pullman” Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) finālā ar 75:64  uzvarēja “Rīgas Stradiņa universitāti” (RSU) un devīto reizi pēc kārtas kļuva par čempionēm.

9. aprīlī 18:56

Pirmajā ceturtdaļā “TTT Rīga” sakrāja deviņu punktu pārsvaru, taču nākamajā spēles ceturksnī studentēm izdevās atspēlēt septiņus punktus, pārtraukumā dodoties tikai ar divu punktu deficītu.

Noslēdzošajā ceturtdaļā pēc Šantelas Hendijas tālmetiena, “TTT Rīga” panāca astoņu punktu pārsvaru, kam sekoja vēl divi precīzi Ievas Pulveres soda metieni (70:60). Turpinājumā studentes samazināja deficītu līdz septiņiem punktiem, taču ar to nepietika, lai izcīnītu uzvaru.

“TTT Rīga” rindās rezultatīvākā ar 21 gūto punktu bija Džesmina Tomasa, Daugile Šarauskaite guva 20 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, bet Ieva Pulvere pievienoja 13 punktus un desmit rezultatīvas piespēles.

RSU labā 17 punktus guva Elīna Sičeva un 14 punktus sakrāja Marta Leimane.

Par fināla vērtīgāko spēlētāju tika atzīta Šarauskaite.

Savukārt LSBL turnīra simboliskajā pieciniekā tika iekļautas Māra Mote (RSU), Kristīne Jefimenko (DU), Ketija Vihmane (“Liepāja”/LSSS) un “TTT Rīga” spēlētājas Pulvere un Šarauskaite.