Strautiņa “UnaHotels”‘ izbraukumā spraigā trillerī pieveic Gražuļa ”Trieste”

Andrejs Gražulis svētdien guva 13 punktus zaudējumā A sērijā pret deviņus punktus guvušo Artūru Strautiņu, kamēr Latvijas basketbola izlases galvenā trenera Lukas Banki vadītā vienība pārspēja Itālijas vadošo klubu.

17. janvārī 10:19

Strautiņa pārstāvētā Redžo Emīlijas “UnaHotels” viesos ar rezultātu 85:83 spraigā cīņā pagarinājumā pārspēja Triestes “Allianz”.

Strautiņš spēlēja 42 minūtes, kuru laikā realizēja vienu no četriem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un četrus no deviņiem soda metieniem. Viņš arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva trīs kļūdas, pārtvēra vienu bumbu, četrreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja sešas piezīmes, tika pie četriem efektivitātes koeficienta punktiem un pozitīva +/- rādītāja (+6).

Gražulis laukumā pavadītajās 25 minūtēs grozā raidīja trīs no astoņiem divpunktu metieniem, divus no sešiem “trejačiem” un savu vienīgo soda metienu. Tāpat viņa kontā bija arī sešas atlēkušās bumbas, četras rezultatīvas piespēles, viens bloķēts metiens, trīs piezīmes, pieci izprovocēti noteikumu pārkāpumi, 16 efektivitātes koeficienta punkti un pozitīvs +/- rādītājs (+2).

Mača rezultatīvākais spēlētājs ar 29 punktiem bija Redžo Emīlijas kluba uzbrucējs Osvalds Olisevičs.

Tikmēr Banki vadītā Pezāro “Carpegna Prosciutto” izcīnīja piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs, mājās ar rezultātu 85:82 (24:20, 16:18, 12:17, 25:22, 8:5) papildlaikā pārspējot ULEB Eirolīgas augšgala komandu Milānas “A/X Armani Exchange”. Milānieši A sērijā šosezon cietuši tikai divus zaudējumus, iepriekš piekāpjoties Triestes komandai.

Triestes vienība ar astoņām uzvarām 14 spēlēs turnīra tabulā ieņem trešo vietu, Redžo Emīlijas basketbolisti ar septiņiem panākumiem 15 mačos ir 11., bet Pezāro vienība tikusi pie sešām uzvarām 14 cīņās, kas dod 12.vietu 16 komandu konkurencē.