Šteinberga “Manresa” ACB ceturtdaļfināla pirmajā mačā zaudē Madrides “Real”

Mārča Šteinberga “Manresa” trešdien Spānijas augstākās līgas (ACB) izslēgšanas turnīra pirmajā ceturtdaļfināla spēlē ar 76:93 zaudēja piekāpās Madrides “Real”, sērijā līdz divām uzvarām nonākot iedzinējos ar 0-1.

26. maijā 8:16

Šteinbergs laukumā pavadīja 13 minūtes un 46 sekundes, realizējot vienu no trijiem divpunktu metieniem un vienīgo tālmetienu. Viņa kontā arī trīs atlēkušās bumbas, vien izprovocēta piezīme un efektivitātes koeficients septiņi, kā arī +/- rādītājs -3.

Rezultatīvākie viesu rindās ar 12 punktiem bija Džo Tomasons un Silvēns Fransisko.

Mājiniekiem 17 punktus un astoņas atlēkušās bumbas sakrāja Fabjēns Kozjē, bet 15 punktus – Gerskons Jabīzels.

Otrdien Artūra Kuruca pārstāvētā Vitorijas “Baskonia” komanda pirmajā sērijas spēlē viesos ar 80:79 pārspēja “Valencia”. Kurucs bija pieteikumā, bet laukumā nedevās.