“Sporta sarunās” 3×3 izlases galvenais treneris Feldmanis iezīmē Latvijas izlases un “Riga” nākotni

Latvijas labākajai 3×3 basketbola komandai “Riga” sezona ir noslēgusies, un to pašu var teikt par Latvijas izlasi. Kāda tā būs nākamajā sezonā un vai mūsu 3×3 basketbola druvā ir jaunas cerības, portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” atklāj 3×3 basketbola treneris Raimonds Feldmanis.

Jau ziņojām, ka sezonas noslēguma mači mūsu labākajiem 3×3 basketbolistiem neizdevās tādi, kādus vēlētos paši sportisti un viņu atbalstītāji, taču tam bija objektīvi iemesli. Kopumā Feldmanis sezonu vērtē pozitīvi, it sevišķi tās beigas, kad izdevās izcīnīt uzvaras 27 spēlēs pēc kārtas, kas ļāva uzvarēt turnīros Monreālā, Sebu un Rijādā, kā ari “Challenger” līmeņa mačos Dienvidāfrikā un “Super Quest” turnīrā Saūda Arābijā.

“Tagad pienācis laiks, lai absorbētu sezonu – ieturētu “Kerča pauzi”. Svarīgi, lai sezona beidzas arī prātā, lai ļautu mērķtiecīgi skatīties nākotnē. Komunicējam ar Latvijas Basketbola savienību un plānojam nākamo sezonu,” ar aktuālo iepazīstina treneris.

Pirmie treniņi plānoti pēc mēneša, kad tiks rīkota arī komandas sapulce, lai noskaidrotu mērķus: “Grūti vēl kaut ko prognozēt, jo neesam paši savā starpā izrunājuši par tuvākajiem mērķiem. Svarīgi ir pašiem saprast, ko mēs vēlamies.”

Jau zināms, ka 3×3 treniņiem turpinās pievienoties BK “Ventspils” aizsargs Artūrs Ausējs, viņš gan nebūs vienīgais, jo interesi par 3×3 basketbolu ir izrādījuši vairāki sportisti. Galvenā problēma, ka šobrīd viņi ir nodarbināti klasiskajā basketbolā.

Par Parīzes olimpiādi treneris vēl nevēlas izteikt kādas prognozes. “Ja mums būs motivācija un spēlētāji būs gatavi iet nosprausto ceļu, tad es noteikti ticu šiem spēlētājiem. Mēs noteikti varam sasniegt augstākos mērķus.”

Par Naura Mieža iespējām nākamajā sezonā pievienoties Kārlim Paulam Lasmanim strītbola līgā “BIG3”, Feldmanis viennozīmīgi atzīst, ka tas būtu liels pagodinājums Latvijas 3×3 basketbolam, salīdzinot to ar NBA un klasisko basketbolu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Šo un citas intervijas ar Latvijas vadošajiem sportistiem lasi un skaties “Sporta sarunās”. 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm