“Riga” vāji uzbrūk un izstājas Bordo “Challenger” ceturtdaļfinālā

3×3 basketbola komanda “Rīga” ar Nauri Miezi, Artūru Strēlnieku, Agni Čavaru un Artūru Ausēju sastāvā trešdien piedzīvoja zaudējumu Bordo “Challenger” turnīra ceturtdaļfinālā.

6. jūlijā 16:55

“Rīga”, kas izsēta ar otro numuru, ar 12:14 piekāpās “Versailles” vienībai (13.) no Francijas.

Vairāk nekā minūte bija vajadzīga, lai francūži pirmie gūtu punktu. Cīņa noritēja līdzīgi, bet pēc diviem Čavara soda metieniem, kad pretinieki noteikumus bija pārkāpuši septīto reizi, latvieši panāca 12:9 pārsvaru.

Tomēr vairāk punktu šajā mačā “Rīga” neguva, mājiniekiem svinot uzvaru ar 14:12.

Jau ziņots, ka “Rīga” B grupas spēlēs ar 22:10 pārspēja “Paris” vienību (10.) no Francijas un ar 22:13 – Spānijas komandu “Onil” (11.).

Šajā turnīrā 16 komandas cīnās par divām ceļazīmēm uz Debrecenas “Masters” turnīru.

“Rīgai” starptautiskā sezona sākās Pasaules tūres atklāšanas posmā Uconomijā, Japānā, kur Miezis, Strēlnieks un Čavars trijos mačos izcīnīja vienu uzvaru, ierindojoties septītajā vietā. Jūnija sākumā “Challenger” turnīrā Novi Sadā “Rīga” ierindojās sestajā pozīcijā.