Olimpiskais čempions Nauris Miezis: Līdz Parīzes olimpiādei ir vēl tāls ceļš ejams

Portāla “tv3.lv” rubrikā “Sporta sarunas” viesojas Olimpiskais čempions 3×3 basketbolā, šobrīd viens no labākajiem spēlētājiem Eiropā – Nauris Miezis. Par šīs sezonas veiksmīgo posmu, Paula Lasmaņa lomu komandā un Parīzes olimpiādi.

“Riga” veiksmīgi aizvadīja “Super Quest” turnīru Saūda Arābijā, uzvarot tajā un nodrošinot ceļazīmi uz Honkongas “Masters”. Edgars Krūmiņš, Miezis, Agnis Čavars un Pauls Lasmanis nedevās uz Latviju, bet gan izmantoja iespēju un ilgāk uzkavējās Rijādā, lai jau 11. novembrī uzsāktu dalību jaunā turnīrā.

“Nereti mums sanāk pēc turnīriem doties mājās, nekad nesanāk tās tālās zemes redzēt. Nospēlējam mačus un braucam mājās. Šoreiz sagadījās tā, ka divu nedēļu laikā turnīri notiek Saūda Arābijā, pieņēmām lēmumu palikt te un izmantojam iespēju arī šo to apskatīt,” ar piedzīvoto pēdējās nedēļās dalās Miezis.

Uz jautājumu, vai “Riga” komanda beidzot ir atguvusi uzvaras garšu, Nauris norāda, ka komandas spēle vēl nav nostabilizējusies, tajā ir kāpumi un kritumi, taču būtiski, ka tiek izcīnītas uzvaras.

“Būsim godīgi, galvenais faktors ir Kārlis Lasmanis. Pēc viņa atgriešanās no ASV, komanda saņēma pozitīvu lādiņu, un ar viņu kopā spēlēt noteikti ir vieglāk,” savu komandas biedru slavē Nauris.

3×3 basketbola sezonas noslēgums plānots decembra beigās. Par nākotnes plāniem – Nauris ar humoru atzīst, ka vēl nav sāņēmis uzaicinājumu uz ASV notiekošo “BIG3” līgu, kurā veiksmīgi pirmo sezonu aizvadīja Kārlis Lasmanis. “Ja uzaicinātu, tad noteikti gribētu pamēģināt savus spēkus, domāju, ka es tur nekristu ārā.” Jāpiebilst, ka Lasmanis tieši “Sporta sarunās” atklāja, ka centīsies savam talantīgajam komandas biedram dabūt vietiņu zem “BIG3” saules.

Jautājums, kas uztrauc visus baskebola fanus Latvijā – vai mēs redzēsim Olimpiskos čempionus arī Parīzē, Miezis ir piezemēts. “Personīgi es gribētu uzspēlēt, bet kā būs – grūti teikt. Pārāk ilgs laiks vēl ir priekšā, tās ir divas sezonas. ”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Jāpiebilst, ka Miezis ir rūdīts makšķernieks un neviena vien līdaka ir kritusi Naura spininga priekšā, taču labākās makšķerēšanas vietas viņš atklāt nevēlējās.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm