“Warriors” pārliecinoši uzvar “Celtics” un izlīdzina rezultātu NBA finālsērijā

Goldensteitas “Warriors” svētdien Nacionālās basketbola asociācijas finālsērijas otrajā spēlē savā laukumā ar 107:88 uzvarēja Bostonas “Celtics” un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1.

6. jūnijā 8:06

Pēc puslaika “Warriors” bija tikai 2 punktu pārsvars 52:50. Trešo ceturtdaļu Goldensteita uzvarēja 35:14, un pēc tam, kad “Warriors” guva pirmos sešus punktus arī ceturtdaļā, “Celtics” galvenais treneris Ime Udoka sūtīja laukumā rezervistus.

Goldensteitas līderis Stefans Karijs iemeta 5 no 12 trīspunktniekiem un guva 29 punktus. Džordana Pūla kontā 17, Kevona Lūnija 12, Kleja Tompsona un Endrjū Viginsa 11 punkti.

“Celtics” rindās rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Džeisons Teitums. 17 guva Džeilens Brauns un 12 Deriks Vaits. Pirmās spēli spoži aizvadījušie Markuss Smārts un Als Horfords šoreiz katrs guva tikai pa 2 punktie.

Fināla trešā spēle notiks trešdien Bostonā.