“Warriors” arī sērijas otrajā mačā uzvar Bertāna “Mavericks”

Goldensteitas “Warriors” piektdien Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences fināla otrajā spēlē ar 126:117 uzvarēja Dāvja Bertāna Dalasas “Mavericks” un sērijā izvirzījās vadībā 2-0.

21. maijā 8:46

Otrajā ceturtdaļā “Mavericks” bija pat 19 punktu pārsvars, un pārtraukumā Dalasa gāja ar +14 – 72:58.

Ierasti labi aizvadot trešo ceturtdaļu, “Warriors” pietuvojās “Mavs”, un ceturtās ceturtdaļas sākumā pēc Oto Portera tālmetiena izvirzījās vadībā 86:85.

Dalasa vēl divas reizes panāca neizšķirtu, bet pēc Dreimonda Grīna trīspunktnieka “Warriors” panāca +9 un pārsvaru noturēja.

Bertāns laukumā bija septiņas minūtes un 14 sekundes, gūstot 6 punktus. Dāvis trāpīja vienīgo divpunktnieku, vienu no diviem tālmetieniem, vienīgo soda metienu, izcīnīja divas atlēkušās bumbas un pārtvēra vienu piespēli.

“Warriors” līderis Stefans Karijs trāpīja 6 no 10 tālmetieniem un guva 32 punktus. Džordans Pūls guva 23, Kevons Lūnijs 21, Endrjū Viginss 16 un Klejs Tompsons 15 punktus.

Dalasas līderis Luka Dončičs iemeta 42 punktus, savāca 5 atlēkušās bumbas un atdeva 8 rezultatīvas piespēles. Džeilena Bransona kontā 31 un Redžija Buloka 21 punkts.

Sērijas trešā spēle notiks svētdien Dalasā.