tv3.lv

Uz gadu diskvalificētais Sārvers meklēs jaunus īpašniekus savām NBA un WNBA komandām

Nacionālā basketbola asociācijas (NBA) vienības  Fīniksas “Suns” un Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) komandas Fīniksas “Mercury” īpašnieks Roberts Sārvers trešdien paziņoja, ka plāno pārdot abas viņam piederošās vienības.

21. septembrī 21:07

Juridiskā biroja veiktajā izmeklēšanā konstatēts, ka Sārvers neapšaubāmi pārkāpis standartus, kas nav saskaņā ar komandas un līgas politiku. Sārvers lietojis rasistiskus izteicienus, nevienlīdzīgi izturējies pret komandā strādājošajām sievietēm, izteicis seksuāla rakstura piezīmes un veicis attiecīgas darbības, kā arī rupji izturējies pret darbiniekiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Veiktās izmeklēšanas rezultātā NBA Sārveram piešķīra viena gada diskvalifikāciju un desmit miljonus ASV dolāru lielu naudas sodu. NBA šos līdzekļus novirzīs fondam, kas cīnās ar rasu un dzimumu aizspriedumiem darba vietās.

“Šobrīd ir skaidri redzams, ka, lai kādas labas lietas es darītu, tas neatsvērs to, ko esmu teicis pagātnē,” paziņojumā citēts Sārvers. “Šo iemeslu dēļ esmu sācis meklēt pircējus “Suns” un “Mercury”.”

“Nevēlos novērst uzmanību un vēlu abām organizācijām, spēlētājiem, darbiniekiem un līdzjutējiem tikai labāko,” piebilda komandu īpašnieks. “Šajā laikā centīšos kļūt par labāku personu un atbalstīšu šo kopienu dažādos veidos.”

Sārvers “Suns” un “Mercury” komandas iegādājās 2004.gadā. Pirms sešiem gadiem viņš iegādājās arī Spānijas futbola klubu “Mallorca”.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm