TV3 Sport piedāvā NBA izslēgšanas turnīra spēles

TV3 Sport šonedēļ pārraidīs Dāvja Bertānas Dalasas “Mavericks” un Jūtas “Jazz” spēli Nacionālās basketbola asociācijas Rietumu konferences ceturdaļfinālā. Seko NBA mačiem TV3 Sport kanālos, kas pieejami arī nākotnes televīzijā Go3!

20. aprīlī 18:48

Dāvja Bertāna Dalasas “Mavericks” pirmās divas spēles pret Jūtas “Jazz” bija spiesta iztikt bez savainotās superzvaigznes Lukas Dončiča. Pirmajā mačā “Mavs” zaudēja, bet otrajā izcīnīja uzvaru un izlīdzināja rezultātu sērijā.

Paredzams, ka Dončičs varētu atgriezties Dalasas sastāvā uz sērijas trešo spēli. TV3 Sport 2 pārraidīs abu komandu ceturto spēli, kas pēc Latvijas laika sāksies sestdien 23:30. Dāvis Bertāns pirmajā mačā guva četrus punktus, bet otrajā palika bez punktiem. Uzvarētajā mačā Mavs aizsargs Džeilens Bransons guva 41 punktu, aizvadot savas NBA karjeras rezultatīvāko spēli. Astoņus trīspunktniekus trāpīja uzbrucējs Maksi Klēbers.

Ņūorleānas “Pelicans” savā sērijā pret Fīniksas “Suns” otrdien pārspēja pretiniekus un izlīdzināja rezultātu sērijā 1-1. Šajā mačā augšstilba muskuļa savainojumu trešajā ceturtdaļā guva Fīniksas līderis Devins Bukers. “Suns” galvenais treneris Montijs Viljams vismaz ārēji nav izrādījis satraukumu par Bukera savainojumu – komanda līdz šim mācējusi spēlēt arī bez saviem līderiem un to turpinās darī sērijas turpinājumā.

Abas pirmās spēlēs Maiami “Heat” uzvarējusi sērijā pret Atlantas “Hawks”, Filadelfijas “76ers” pret Toronto “Raptors” un Goldensteitas “Warriors” pret Denveras “Nuggets”.

Memfisas “Grizzlies” – Minesotas “Timberwolves” sērijā ir neizšķirts 1-1. Divos Austrumu konferences ceturtdaļfinālos ir aizvadīta tikai viena spēle – Bostonas “Celtics” uzvarēja Bruklinas “Nets” un čempioni Milvoki “Bucks” apspēlēja Čikāgas “Bulls”.