Trilleris Losandželosā! Porziņģa "Mavericks" uzvar “Clippers” un sērijā vēlreiz izvirzās vadībā

Kristapa Porziņģa Dalasas “Mavericks” ceturtdienas rītā pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas izslēgšanas turnīra pirmās kārtas piektajā spēlē ar 105:100 uzvarēja Losandželosas “Clippers” un sērijā izvirzījās vadībā 3-2.

2021. gada 3. jūnijā 7:47

Porziņģis, kurš šajā spēlē maz tika iesaistīts uzbrukumā, 2:13 līdz mača beigām iemeta ļoti svarīgu tālmetienu, panākot Dalasai 10 punktu pārsvaru 101:91.

Pusotras minūtes laikā “Clippers” pēc Redžija Džeksona un Markusa Morisa trīspunktniekiem, un Kavai Lenarda 2+1 samazināja deficītu līdz vienam punktam.

Atlikušajās 40 sekundēs Tims Hārdavejs un Džošs Ričardsons iemeta pa dieviem soda metieniem, bet Losandželosas uzbrukumi nebija sekmīgi, Dalasai svinot uzvaru 105:100.

Porziņģis laukumā bija 30 minūtes un guva 8 punktus. Kristaps trāpīja vienu no diviem divpunktniekiem, divus no četriem tālmetieniem un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

Luka Dončičs guva 42 punktus, izcīnījas 8 atlēkušās bumbas un atdeva 14 rezultatīvas piespēles. 20 ounktus Dalasas labā guva  Tims Hārdavejs.

“Clippers” līderi Pols Džordžs un Kavai Lenards guva attiecīgi 23 un 20 punktus.