Trilleris Denverā – Dončičs pagarinājumā aizved “Mavericks” līdz uzvarai pār Jokiču un “Nuggets”

Bez Kristapa Porziņģa spēlējošā Dalasas “Mavericks” naktī uz piektdienu Nacionālās basketbola asociācijas izbraukuma spēles pagarinājumā ar 124:117 uzvarēja Denveras “Nuggets”.

2021. gada 8. janvārī 8:16

Nikola Jokičs ar tālu divpunktnieku līdz ar ceturtās ceturtdaļas beigu signālu izrāva Denverai pagarinājumu – 109:109.

Arī pēc papildlaika pirmajām trīs minūtēm rezultāts vēl bija neizšķirts 114:114, bet tad piecus punktus pēc kārtas guva Džošs Ričardsons. Arī atlikšajā laikā precīzāki bija Dalasas basketbolisti, izcīnot uzvaru 124:117.

Luka Dončičs 43 minūtēs guva 38 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva 13 rezultatīvas piespēles.

“Nuggets” komandā Nikola Jokičs guva 38 un Džamals Marejs 21 punktu.