Porziņģis pret “Thunder”: Kuzmas “alley‑oop” un tomahauks pār “izģērbto” Muskalu

17. novembrī 7:31

Kristaps Porziņģis mačā pret Oklahomasitijas “Thunder” spēlēja 36 minūtes un guva 27 punktus.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājas spēlē ar 120:121 piekāpās Oklahomasitijas “Thunder”.

Kristaps trāpīja četrus no astoņiem divpunktniekiem, četrus no septiņiem tālmetieniem, septiņus no deviņiem soda metieniem, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, atdeva četras rezultatīvas piespēles, vienu bumbu pārtvēra un bloķēja vienu metienu.

Pirmās ceturtdaļas vidū Kails Kuzma pār Alekseja Pokuševska rokām piespēlēja bumbu pie groza stīpas, un Porziņģis ielika skaistu “alley-oop” danku.

Pēc brīža “Thunder” līderis Šajs Gildžess-Aleksanders saņēma no Kristapa kārtīgu bloku pretējā laukuma pusē.

Iespējams, skaistākā Porziņģa epizode bija puslaika izskaņā. Kristaps saņēma bunbu uz trīspunktu līnijas, driblā apspēlēja Maiku Muskalu un trieca grozā efektīvu labās rokas tomahauku.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!