Porziņģis pret Ņujorku uzliek monstra bloku Simsam, dāļā končas un ieliek četrus trīnīšus

19. janvārī 7:23

Kristaps Porziņģis pret Ņujorkas “Knicks” spēlēja 33 minūtes, guva 22 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz ceturtdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izbraukma spēlē ar 116:105 uzvarēja Ņujorkas “Knicks”.

Kristaps trāpīja divus no astoņiem divpunktniekiem, četrus no deviņiem tālmetieniem, visus sešus soda metienus, izcīnīja 11 atlēkušās bumbas, atdeva piecas rezultatīvas piespēles un bloķēja divus metienus.

Porziņģis jau mača pirmajā minūtē ielādēja trīnīti pret “Knicks” līderi Džūliusu Rendlu. Visā spēlē Kristaps trāpīja vēl trīs tālmetienus.

KP nemeta tikai pats – Latvijas izlases basketbolists atdeva piecas rezultatīvas piespēles, atkārtojot sezonas rekordu.

Un neiztika arī bez dankiem – otrās ceturtdaļas vidū Kristaps trieca bumbu grozā pāri Džeriko Simsa izstieptajai rokai.

NBA TOP 10 cienīga epizode Porziņģim izdevās puslaika pēdējā minūtē, uzliekot monstra bloku tam pašam Simsam.

Pats galvenais – no leģendārā “Madison Square Garden” Kristaps projām devās ar uzvaru kabatā.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!