Porziņģis pret “Magic”: STOP zīme Fulcam un pamatīgs labais veseris pāri Kārteram

22. janvārī 9:01

Kristaps Porziņģis pret Orlando “Magic” spēlēja 21 minūti, guva 17 punktus un izcīnīja sešas atlēkušās bumbas.

Vašingtonas “Wizards” naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) mājas spēlē ar 138:118 uzvarēja Orlando “Magic”.

Trešajā ceturtdaļā Porziņģis sastiepa potīti un saļima pie Orlando groza. Kristaps devās uz ģērbtuvēm un laukumā vairs neatgriezās.

Kopā Porziņģis laukumā pavadīja 21 minūti. Kristaps trāpīja divus no septiņiem divpunktniekiem, vienu no trim tālmetieniem, visus 10 soda metienus, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un bloķēja vienu metienu.

Jau spēles pirmajā minūtē Porziņģis bloķēja Markela Fulca metienu.

Nepagāja pat divas minūtes, kad Kristaps izcēlās arī otrā laukuma pusē, triecot grozā pamatīgu labās rokas veseri.

Uzvaru Porziņģis palīdzēja izcīnīt. Tagad jātur īkšķi, lai pēc iespējas vieglāks ir potītes sastiepums.

Skaties NBA spēles TV3 Sport kanālos un nākamās paaudzes televīzijā Go3!